Black Sea Nesebar Cup - 2012

30 August - 3 September

Results Participants
Group A
G
W
D
L
DB
P
FC MINAJ
4
4
0
0
19-5
12
FC Dacia
4
2
1
1
12-4
7
FC Burgas Sport
4
2
1
1
8-5
7
FC YAMBOL
4
1
0
3
9-14
3
FA Plovdiv
4
0
0
4
2-22
0

30.08 00:00
Nesebar T1

5

0

FC Dacia
Chisinau, Moldova
FC YAMBOL
Yambol, Bulgaria

30.08 09:00
Nesebar T1

1

0

FC Burgas Sport
Burgas, Bulgaria
FA Plovdiv
Plovdiv, Bulgaria

30.08 12:00
Nesebar T1

3

4

FC Burgas Sport
Burgas, Bulgaria
FC MINAJ
Uzhhorod, Ukraine

31.08 08:00
Nesebar T1

8

2

FC YAMBOL
Yambol, Bulgaria
FA Plovdiv
Plovdiv, Bulgaria

31.08 08:00
Nesebar T1

2

4

FC Dacia
Chisinau, Moldova
FC MINAJ
Uzhhorod, Ukraine

31.08 12:00
Nesebar T1

4

1

FC Burgas Sport
Burgas, Bulgaria
FC YAMBOL
Yambol, Bulgaria

1.09 08:00
Nesebar T1

0

3

FC YAMBOL
Yambol, Bulgaria
FC MINAJ
Uzhhorod, Ukraine

1.09 09:00
Nesebar T1

0

5

FA Plovdiv
Plovdiv, Bulgaria
FC Dacia
Chisinau, Moldova

1.09 12:00
Nesebar T1

0

0

FC Burgas Sport
Burgas, Bulgaria
FC Dacia
Chisinau, Moldova

1.09 13:00
Nesebar T1

8

0

FC MINAJ
Uzhhorod, Ukraine
FA Plovdiv
Plovdiv, Bulgaria
Group B
G
W
D
L
DB
P
FC STEAUA
4
4
0
0
27-2
12
FC Odessa
4
2
0
2
13-11
6
FC Nesebar
4
2
0
2
8-13
6
FC DIT
4
2
0
2
9-14
6
FC SHIPKA
4
0
0
4
2-19
0

30.08 00:00
Nesebar T1

7

0

FC STEAUA
Chisinau, Moldova
FC Nesebar
Nesebar, Bulgaria

30.08 08:00
Nesebar T1

8

0

FC STEAUA
Chisinau, Moldova
FC SHIPKA
Sofia, Bulgaria

30.08 09:00
Nesebar T1

6

0

FC Odessa
Odessa, Ukraine
FC DIT
Sofia, Bulgaria

31.08 09:00
Nesebar T1

2

5

FC SHIPKA
Sofia, Bulgaria
FC DIT
Sofia, Bulgaria

31.08 09:00
Nesebar T1

4

3

FC Nesebar
Nesebar, Bulgaria
FC Odessa
Odessa, Ukraine

31.08 12:00
Nesebar T1

5

1

FC STEAUA
Chisinau, Moldova
FC DIT
Sofia, Bulgaria

1.09 08:00
Nesebar T1

1

3

FC Nesebar
Nesebar, Bulgaria
FC DIT
Sofia, Bulgaria

1.09 09:00
Nesebar T1

0

3

FC SHIPKA
Sofia, Bulgaria
FC Odessa
Odessa, Ukraine

1.09 12:00
Nesebar T1

7

1

FC STEAUA
Chisinau, Moldova
FC Odessa
Odessa, Ukraine

1.09 13:00
Nesebar T1

3

0

FC Nesebar
Nesebar, Bulgaria
FC SHIPKA
Sofia, Bulgaria

1/2 FINAL

2.09 09:00
Nesebar T1

9

0

FC STEAUA
Chisinau, Moldova
FC Dacia
Chisinau, Moldova

1/2 FINAL

2.09 10:00
Nesebar T1

4

2

FC MINAJ
Uzhhorod, Ukraine
FC Odessa
Odessa, Ukraine

FOR PLACE

2.09 11:00
Nesebar T1

1

0

FC DIT
Sofia, Bulgaria
FC YAMBOL
Yambol, Bulgaria

FOR PLACE

2.09 11:00
Nesebar T1

1

3

FC Nesebar
Nesebar, Bulgaria
FC Burgas Sport
Burgas, Bulgaria

MATCH FOR 3-RD PLACE

3.09 10:00
Nesebar T1

0

1

FC Dacia
Chisinau, Moldova
FC Odessa
Odessa, Ukraine

FINAL

3.09 10:00
Nesebar T1

1

0

FC STEAUA
Chisinau, Moldova
FC MINAJ
Uzhhorod, Ukraine