Utmost - Black Sea Nesebar Cup - 2011

9 June - 14 June

Results Participants
Group A
G
W
D
L
DB
P
Zvezdenburg
3
2
0
1
8-3
6
Marica
3
2
0
1
5-5
6
Lokomotiv
3
2
0
1
8-8
6
Dacia (2)
3
0
0
3
3-8
0

10.06 08:30
Ravda

4

1

Lokomotiv
Sofia , Bulgaria
Dacia (2)
Chișinău, Moldova

10.06 11:30
Kableshkovo

2

0

Marica
Plovdiv , Bulgaria
Zvezdenburg
Burgas , Bulgaria

11.06 11:00
Ravda

6

0

Zvezdenburg
Burgas , Bulgaria
Lokomotiv
Sofia , Bulgaria

11.06 11:30
Kableshkovo

1

2

Dacia (2)
Chișinău, Moldova
Marica
Plovdiv , Bulgaria

12.06 09:00
Pomorie

1

4

Marica
Plovdiv , Bulgaria
Lokomotiv
Sofia , Bulgaria

12.06 09:45
Ravda

1

2

Dacia (2)
Chișinău, Moldova
Zvezdenburg
Burgas , Bulgaria
Group B
G
W
D
L
DB
P
Zimbru
3
2
1
0
8-1
7
FC Minaj
3
2
1
0
8-3
7
Kronos
3
1
0
2
5-7
3
Academia Septemvri
3
0
0
3
0-10
0

10.06 09:00
Pomorie

4

2

FC Minaj
Minaj, Ukraine
Kronos
Plovdiv , Bulgaria

10.06 09:45
Ravda

0

4

Academia Septemvri
Sofia , Bulgaria
Zimbru
Chișinău, Moldova

11.06 11:30
Pomorie

3

0

Zimbru
Chișinău, Moldova
Kronos
Plovdiv , Bulgaria

11.06 12:15
Ravda

0

3

Academia Septemvri
Sofia , Bulgaria
FC Minaj
Minaj, Ukraine

12.06 10:15
Kableshkovo

3

0

Kronos
Plovdiv , Bulgaria
Academia Septemvri
Sofia , Bulgaria

12.06 10:15
Pomorie

1

1

FC Minaj
Minaj, Ukraine
Zimbru
Chișinău, Moldova
Group С
G
W
D
L
DB
P
Kolos
3
3
0
0
14-0
9
Dacia
3
2
0
1
9-5
6
Champion
3
1
0
2
4-10
3
Olimpia
3
0
0
3
3-15
0

10.06 10:15
Kableshkovo

0

5

Olimpia
Sofia , Bulgaria
Dacia
Chișinău, Moldova

10.06 10:15
Pomorie

0

3

Champion
Stara-Zagora, Bulgaria
Kolos
Kovalivka, Ukraine

11.06 08:30
Ravda

4

3

Champion
Stara-Zagora, Bulgaria
Olimpia
Sofia , Bulgaria

11.06 09:00
Kableshkovo

0

5

Dacia
Chișinău, Moldova
Kolos
Kovalivka, Ukraine

12.06 11:00
Ravda

6

0

Kolos
Kovalivka, Ukraine
Olimpia
Sofia , Bulgaria

12.06 11:30
Pomorie

4

0

Dacia
Chișinău, Moldova
Champion
Stara-Zagora, Bulgaria
Group D
G
W
D
L
DB
P
UFK-Parus
3
2
0
1
6-1
6
Septemvri
3
2
0
1
7-3
6
Hebar
3
1
0
2
5-8
3
Sportul
3
1
0
2
2-8
3

10.06 09:00
Kableshkovo

0

4

Hebar
Pazardzhik, Bulgaria
UFK-Parus
Dnipro, Ukraine

10.06 12:15
Ravda

4

0

Septemvri
Sofia , Bulgaria
Sportul
Chișinău, Moldova

11.06 09:00
Pomorie

3

1

Septemvri
Sofia , Bulgaria
Hebar
Pazardzhik, Bulgaria

11.06 09:45
Ravda

1

0

Sportul
Chișinău, Moldova
UFK-Parus
Dnipro, Ukraine

12.06 11:30
Kableshkovo

2

0

UFK-Parus
Dnipro, Ukraine
Septemvri
Sofia , Bulgaria

12.06 12:15
Ravda

4

1

Hebar
Pazardzhik, Bulgaria
Sportul
Chișinău, Moldova
Group E
G
W
D
L
DB
P
Molod
3
3
0
0
12-1
9
Park
3
2
0
1
9-3
6
FC Nesebar
3
1
0
2
4-8
3
Septemvri (2)
3
0
0
3
2-15
0

10.06 11:00
Ravda

0

6

Septemvri (2)
Sofia , Bulgaria
Park
Skopje , North Macedonia

10.06 11:30
Pomorie

4

0

Molod
Poltava, Ukraine
FC Nesebar
Nessebar, Bulgaria

11.06 10:15
Kableshkovo

0

2

Park
Skopje , North Macedonia
Molod
Poltava, Ukraine

11.06 10:15
Pomorie

1

3

Septemvri (2)
Sofia , Bulgaria
FC Nesebar
Nessebar, Bulgaria

12.06 08:30
Ravda

1

3

FC Nesebar
Nessebar, Bulgaria
Park
Skopje , North Macedonia

12.06 09:00
Kableshkovo

6

1

Molod
Poltava, Ukraine
Septemvri (2)
Sofia , Bulgaria

MATCH FOR 17/18 PLACE

13.06 09:45
Ravda

0

0

Olimpia
Sofia , Bulgaria
п. п.
10:9
Septemvri (2)
Sofia , Bulgaria

MATCH FOR 15/16 PLACE

13.06 12:15
Ravda

0

3

Dacia (2)
Chișinău, Moldova
Sportul
Chișinău, Moldova

MATCH FOR 13/14 PLACE

13.06 08:30
Ravda

2

0

Hebar
Pazardzhik, Bulgaria
Champion
Stara-Zagora, Bulgaria

MATCH FOR 11/12 PLACE

13.06 11:30
Pomorie

1

1

Kronos
Plovdiv , Bulgaria
п. п.
5:6
Lokomotiv
Sofia , Bulgaria

MATCH FOR 9/10 PLACE

13.06 11:00
Ravda

2

2

Marica
Plovdiv , Bulgaria
п. п.
2:4
Septemvri
Sofia , Bulgaria

1/4 FINAL

13.06 09:00
Kableshkovo

3

0

Kolos
Kovalivka, Ukraine
Park
Skopje , North Macedonia

1/4 FINAL

13.06 09:00
Pomorie

1

1

Molod
Poltava, Ukraine
п. п.
4:2
Dacia
Chișinău, Moldova

1/4 FINAL

13.06 10:15
Kableshkovo

0

3

Zimbru
Chișinău, Moldova
UFK-Parus
Dnipro, Ukraine

1/4 FINAL

13.06 10:15
Pomorie

2

0

Zvezdenburg
Burgas , Bulgaria
FC Minaj
Minaj, Ukraine

1/2 FINAL

13.06 17:00
Kableshkovo

1

1

Zvezdenburg
Burgas , Bulgaria
п. п.
4:5
Kolos
Kovalivka, Ukraine

1/2 FINAL

13.06 18:30
Kableshkovo

3

0

UFK-Parus
Dnipro, Ukraine
Molod
Poltava, Ukraine

MATCH FOR 3-RD PLACE

14.06 09:00
Pomorie

0

1

Zvezdenburg
Burgas , Bulgaria
Molod
Poltava, Ukraine

FINAL

14.06 09:00
Kableshkovo

0

1

Kolos
Kovalivka, Ukraine
UFK-Parus
Dnipro, Ukraine