Utmost - Black Sea Nesebar Cup - 2013

9 June - 14 June

Results Participants
Group A
G
W
D
L
DB
P
Atlet (2)
3
1
1
1
9-4
4
Radnički
3
1
1
1
6-6
4
Septemvri
3
1
1
1
2-2
4
FC Minaj
3
1
1
1
4-9
4

10.06 08:00
Nesebar A/2

6

0

Atlet (2)
Kyiv, Ukraine
FC Minaj
Minaj, Ukraine

10.06 08:00
Nesebar A/1

1

0

Radnički
Niš , Serbia
Septemvri
Sofia , Bulgaria

11.06 12:00
Nesebar A/2

1

0

Septemvri
Sofia , Bulgaria
Atlet (2)
Kyiv, Ukraine

11.06 12:00
Nesebar A/1

3

2

FC Minaj
Minaj, Ukraine
Radnički
Niš , Serbia

12.06 10:00
Nesebar A/2

1

1

FC Minaj
Minaj, Ukraine
Septemvri
Sofia , Bulgaria

12.06 12:00
Nesebar A/2

3

3

Atlet (2)
Kyiv, Ukraine
Radnički
Niš , Serbia
Group B
G
W
D
L
DB
P
Atlet
3
3
0
0
19-1
9
Kronos
3
1
1
1
6-6
4
Molod
3
1
1
1
5-8
4
FC Bălți
3
0
0
3
0-15
0

10.06 09:00
Nesebar A/2

1

7

Molod
Poltava, Ukraine
Atlet
Kyiv, Ukraine

10.06 09:00
Nesebar A/1

0

5

FC Bălți
Balti, Moldova
Kronos
Plovdiv , Bulgaria

11.06 13:00
Nesebar A/2

7

0

Atlet
Kyiv, Ukraine
FC Bălți
Balti, Moldova

11.06 13:00
Nesebar A/1

1

1

Kronos
Plovdiv , Bulgaria
Molod
Poltava, Ukraine

12.06 11:00
Nesebar A/1

5

0

Atlet
Kyiv, Ukraine
Kronos
Plovdiv , Bulgaria

12.06 11:00
Nesebar A/2

0

3

FC Bălți
Balti, Moldova
Molod
Poltava, Ukraine
Group C
G
W
D
L
DB
P
Kolos
3
3
0
0
9-4
9
Slavia
3
2
0
1
13-4
6
Sportul
3
0
1
2
2-8
1
Getica
3
0
1
2
5-13
1

10.06 10:00
Nesebar A/2

3

5

Getica
Chișinău, Moldova
Kolos
Kovalivka, Ukraine

10.06 10:00
Nesebar A/1

1

5

Sportul
Chișinău, Moldova
Slavia
Sofia , Bulgaria

11.06 08:00
Nesebar A/1

7

1

Slavia
Sofia , Bulgaria
Getica
Chișinău, Moldova

11.06 08:00
Nesebar A/2

0

2

Sportul
Chișinău, Moldova
Kolos
Kovalivka, Ukraine

12.06 10:00
Nesebar A/1

1

1

Getica
Chișinău, Moldova
Sportul
Chișinău, Moldova

12.06 12:00
Nesebar A/1

2

1

Kolos
Kovalivka, Ukraine
Slavia
Sofia , Bulgaria
Group D
G
W
D
L
DB
P
PAOK
3
3
0
0
20-2
9
Dacia
3
1
1
1
5-5
4
DIUSSH-15 (2)
3
1
0
2
4-10
3
Vitosha-13
3
0
1
2
1-13
1

10.06 11:00
Nesebar A/1

1

9

Vitosha-13
Sofia , Bulgaria
PAOK
Thessaloniki, Greece

10.06 11:00
Nesebar A/2

4

0

Dacia
Chișinău, Moldova
DIUSSH-15 (2)
Kyiv, Ukraine

11.06 09:00
Nesebar A/2

4

0

DIUSSH-15 (2)
Kyiv, Ukraine
Vitosha-13
Sofia , Bulgaria

11.06 09:00
Nesebar A/1

5

1

PAOK
Thessaloniki, Greece
Dacia
Chișinău, Moldova

12.06 13:00
Nesebar A/2

0

0

Vitosha-13
Sofia , Bulgaria
Dacia
Chișinău, Moldova

12.06 13:00
Nesebar A/1

6

0

PAOK
Thessaloniki, Greece
DIUSSH-15 (2)
Kyiv, Ukraine
Group E
G
W
D
L
DB
P
Zimbru
3
3
0
0
10-3
9
Junior
3
1
1
1
3-3
4
Neftohimik
3
1
0
2
7-8
3
Park
3
0
1
2
3-9
1

10.06 12:00
Nesebar A/1

1

1

Junior
Vinnytsia, Ukraine
Park
Skopje , North Macedonia

10.06 12:00
Nesebar A/2

4

3

Zimbru
Chișinău, Moldova
Neftohimik
Burgas , Bulgaria

11.06 10:00
Nesebar A/2

0

2

Neftohimik
Burgas , Bulgaria
Junior
Vinnytsia, Ukraine

11.06 10:00
Nesebar A/1

0

4

Park
Skopje , North Macedonia
Zimbru
Chișinău, Moldova

12.06 09:00
Nesebar A/2

0

2

Junior
Vinnytsia, Ukraine
Zimbru
Chișinău, Moldova

12.06 09:00
Nesebar A/1

2

4

Park
Skopje , North Macedonia
Neftohimik
Burgas , Bulgaria
Group F
G
W
D
L
DB
P
DIUSSH-15
3
3
0
0
19-1
9
Rapid
3
1
1
1
6-4
4
Slavia (2)
3
1
1
1
10-9
4
FC Nesebar
3
0
0
3
1-22
0

10.06 13:00
Nesebar A/2

0

2

Rapid
Chișinău, Moldova
DIUSSH-15
Kyiv, Ukraine

10.06 13:00
Nesebar A/1

7

1

Slavia (2)
Sofia , Bulgaria
FC Nesebar
Nessebar, Bulgaria

11.06 11:00
Nesebar A/1

11

0

DIUSSH-15
Kyiv, Ukraine
FC Nesebar
Nessebar, Bulgaria

11.06 11:00
Nesebar A/2

2

2

Slavia (2)
Sofia , Bulgaria
Rapid
Chișinău, Moldova

12.06 08:00
Nesebar A/2

6

1

DIUSSH-15
Kyiv, Ukraine
Slavia (2)
Sofia , Bulgaria

12.06 08:00
Nesebar A/1

0

4

FC Nesebar
Nessebar, Bulgaria
Rapid
Chișinău, Moldova

MATCH FOR 23/24 PLACE

13.06 08:00
Nesebar A/1

0

3

FC Nesebar
Nessebar, Bulgaria
FC Bălți
Balti, Moldova

MATCH FOR 21/22 PLACE

13.06 08:00
Nesebar A/2

0

1

Vitosha-13
Sofia , Bulgaria
Getica
Chișinău, Moldova

MATCH FOR 19/20 PLACE

13.06 09:00
Nesebar A/1

2

1

Park
Skopje , North Macedonia
FC Minaj
Minaj, Ukraine

MATCH FOR 17/18 PLACE

13.06 09:00
Nesebar A/2

1

1

DIUSSH-15 (2)
Kyiv, Ukraine
п. п.
2:3
Sportul
Chișinău, Moldova

MATCH FOR 13/16 PLACE

13.06 12:00
Nesebar A/1

3

3

Slavia (2)
Sofia , Bulgaria
п. п.
2:3
Neftohimik
Burgas , Bulgaria

MATCH FOR 13/16 PLACE

13.06 12:00
Nesebar A/2

1

1

Septemvri
Sofia , Bulgaria
п. п.
2:3
Molod
Poltava, Ukraine

MATCH FOR 9/12 PLACE

13.06 13:00
Nesebar A/1

1

5

Radnički
Niš , Serbia
Junior
Vinnytsia, Ukraine

MATCH FOR 9/12 PLACE

13.06 13:00
Nesebar A/2

2

4

Kronos
Plovdiv , Bulgaria
Dacia
Chișinău, Moldova

14.06 08:00
Nesebar A/1

1

1

Radnički
Niš , Serbia
п. п.
2:3
Kronos
Plovdiv , Bulgaria

14.06 08:00
Nesebar A/2

2

3

Molod
Poltava, Ukraine
Dacia
Chișinău, Moldova

1/4 FINAL

13.06 10:00
Nesebar A/1

6

1

PAOK
Thessaloniki, Greece
Rapid
Chișinău, Moldova

1/4 FINAL

13.06 10:00
Nesebar A/2

2

0

Atlet
Kyiv, Ukraine
Slavia
Sofia , Bulgaria

1/4 FINAL

13.06 11:00
Nesebar A/1

4

0

DIUSSH-15
Kyiv, Ukraine
Atlet (2)
Kyiv, Ukraine

1/4 FINAL

13.06 11:00
Nesebar A/2

0

1

Zimbru
Chișinău, Moldova
Kolos
Kovalivka, Ukraine

1/2 FINAL

13.06 19:00
Nesebar A/1

0

0

Kolos
Kovalivka, Ukraine
п. п.
2:3
DIUSSH-15
Kyiv, Ukraine

1/2 FINAL

13.06 19:00
Nesebar A/2

4

0

PAOK
Thessaloniki, Greece
Atlet
Kyiv, Ukraine

MATCH FOR 7/8 PLACE

14.06 08:50
Nesebar A/1

0

0

Rapid
Chișinău, Moldova
п. п.
6:5
Atlet (2)
Kyiv, Ukraine

MATCH FOR 5/6 PLACE

14.06 08:50
Nesebar A/2

0

2

Zimbru
Chișinău, Moldova
Slavia
Sofia , Bulgaria

MATCH FOR 3-RD PLACE

14.06 09:40
Nesebar A/2

2

1

Atlet
Kyiv, Ukraine
Kolos
Kovalivka, Ukraine

FINAL

14.06 09:40
Nesebar A/1

1

0

PAOK
Thessaloniki, Greece
DIUSSH-15
Kyiv, Ukraine

Match for 9/12 place

3

0

Junior
Vinnytsia, Ukraine
Neftohimik
Burgas , Bulgaria