Black Sea Nesebar Cup - 2012

30 August - 3 September

Results Participants
Group A
G
W
D
L
DB
P
Lokomotiv
3
3
0
0
8-1
9
FC Nesebar
3
1
0
2
8-2
3
Spartak
3
1
0
2
3-6
3
Orleta
3
1
0
2
2-12
3

30.08 10:00
Nesebar T1/B

1

4

Spartak
Plovdiv , Bulgaria
Lokomotiv
Sofia , Bulgaria

30.08 10:00
Nesebar T1/A

8

0

FC Nesebar
Nessebar, Bulgaria
Orleta
Pazardzhik, Bulgaria

31.08 10:00
Nesebar T1/A

3

0

Lokomotiv
Sofia , Bulgaria
Orleta
Pazardzhik, Bulgaria

31.08 10:00
Nesebar T1/B

0

1

FC Nesebar
Nessebar, Bulgaria
Spartak
Plovdiv , Bulgaria

1.09 09:00
Nesebar T1/A

1

0

Lokomotiv
Sofia , Bulgaria
FC Nesebar
Nessebar, Bulgaria

1.09 09:00
Nesebar T1/B

2

1

Orleta
Pazardzhik, Bulgaria
Spartak
Plovdiv , Bulgaria
Group B
G
W
D
L
DB
P
Academia de Footbal Radu Rebeja
3
3
0
0
28-1
9
DIT
3
2
0
1
12-5
6
Real (2)
3
1
0
2
5-16
3
Veld
3
0
0
3
1-24
0

30.08 09:00
Nesebar T1/A

13

1

Academia de Footbal Radu Rebeja
Chișinău, Moldova
Real (2)
Plovdiv , Bulgaria

30.08 09:00
Nesebar T1/B

1

9

Veld
Plovdiv , Bulgaria
DIT
Sofia , Bulgaria

31.08 11:00
Nesebar T1/A

0

3

DIT
Sofia , Bulgaria
Academia de Footbal Radu Rebeja
Chișinău, Moldova

31.08 11:00
Nesebar T1/B

3

0

Real (2)
Plovdiv , Bulgaria
Veld
Plovdiv , Bulgaria

1.09 10:00
Nesebar T1/B

12

0

Academia de Footbal Radu Rebeja
Chișinău, Moldova
Veld
Plovdiv , Bulgaria

1.09 11:00
Nesebar T1/B

1

3

Real (2)
Plovdiv , Bulgaria
DIT
Sofia , Bulgaria
Group C
G
W
D
L
DB
P
Slavia
3
3
0
0
10-2
9
Burgas Sport
3
2
0
1
7-4
6
NFC DNEPR
3
0
1
2
3-8
1
Real
3
0
1
2
3-9
1

30.08 11:00
Nesebar T1/A

2

2

Real
Plovdiv , Bulgaria
NFC DNEPR
Dnipro, Ukraine

30.08 11:00
Nesebar T1/B

3

1

Slavia
Sofia , Bulgaria
Burgas Sport
Burgas , Bulgaria

31.08 12:00
Nesebar T1/A

0

2

NFC DNEPR
Dnipro, Ukraine
Slavia
Sofia , Bulgaria

31.08 12:00
Nesebar T1/B

2

0

Burgas Sport
Burgas , Bulgaria
Real
Plovdiv , Bulgaria

1.09 10:00
Nesebar T1/A

1

4

NFC DNEPR
Dnipro, Ukraine
Burgas Sport
Burgas , Bulgaria

1.09 11:00
Nesebar T1/B

5

1

Slavia
Sofia , Bulgaria
Real
Plovdiv , Bulgaria

Match for 11-12 place

2.09 09:00
Pomorie

1

2

Real
Plovdiv , Bulgaria
Veld
Plovdiv , Bulgaria

Match for 9-10 place

2.09 09:00
Pomorie

1

1

Real (2)
Plovdiv , Bulgaria
п. п.
2:4
Orleta
Pazardzhik, Bulgaria

Match for 7-8 place

2.09 12:00
Pomorie

1

1

Spartak
Plovdiv , Bulgaria
п. п.
1:2
NFC DNEPR
Dnipro, Ukraine

Match for 5-6 place

2.09 12:00
Pomorie

0

2

FC Nesebar
Nessebar, Bulgaria
Burgas Sport
Burgas , Bulgaria

1/2 final

2.09 10:00
Pomorie

2

2

Academia de Footbal Radu Rebeja
Chișinău, Moldova
п. п.
5:4
Lokomotiv
Sofia , Bulgaria

1/2 final

2.09 10:00
Pomorie

2

2

DIT
Sofia , Bulgaria
п. п.
4:3
Slavia
Sofia , Bulgaria

Match for 3-rd place

3.09 09:00
Nesebar T1/B

2

0

Lokomotiv
Sofia , Bulgaria
Slavia
Sofia , Bulgaria

Final

3.09 09:00
Nesebar T1/A

4

1

Academia de Footbal Radu Rebeja
Chișinău, Moldova
DIT
Sofia , Bulgaria