Utmost-Black Sea Nesebar Cup - 2014

10 June - 14 June

Results Participants
GROUP A
G
W
D
L
DB
P
FC Dacia
4
3
1
0
16-6
10
FC Junior
4
3
0
1
11-10
9
FC Lokomotiv
4
2
0
2
8-5
6
FC Lavchetata
4
1
1
2
6-8
4
FC Zimbru 2
4
0
0
4
2-14
0

10.06 09:00
Nesebar T3-A

3

3

FC Dacia
Chisinau, Moldova
FC Lavchetata
Sofia, Bulgaria

10.06 09:45
Nesebar T3-A

1

6

FC Zimbru 2
Chisinau, Moldova
FC Junior
Vinnytsia , Ukraine

10.06 10:30
Nesebar T3-A

2

3

FC Lokomotiv
Sofia, Bulgaria
FC Dacia
Chisinau, Moldova

10.06 11:15
Nesebar T3-A

1

2

FC Lavchetata
Sofia, Bulgaria
FC Junior
Vinnytsia , Ukraine

10.06 12:00
Nesebar T3-A

3

0

FC Lokomotiv
Sofia, Bulgaria
FC Zimbru 2
Chisinau, Moldova

11.06 09:00
Nesebar T3-A

3

0

FC Dacia
Chisinau, Moldova
FC Zimbru 2
Chisinau, Moldova

11.06 09:45
Nesebar T3-A

2

0

FC Lokomotiv
Sofia, Bulgaria
FC Lavchetata
Sofia, Bulgaria

11.06 10:30
Nesebar T3-A

1

7

FC Junior
Vinnytsia , Ukraine
FC Dacia
Chisinau, Moldova

11.06 11:15
Nesebar T3-A

2

1

FC Lavchetata
Sofia, Bulgaria
FC Zimbru 2
Chisinau, Moldova

11.06 12:00
Nesebar T3-A

1

2

FC Lokomotiv
Sofia, Bulgaria
FC Junior
Vinnytsia , Ukraine
GROUP B
G
W
D
L
DB
P
FC Zimbru
4
4
0
0
22-5
12
PFC Slavia
4
3
0
1
19-10
9
FC Real
4
2
0
2
14-12
6
FC Atletik
4
1
0
3
5-20
3
FC Rapid
4
0
0
4
7-20
0

10.06 09:00
Nesebar T3-B

0

8

FC Atletik
Nesebar, Bulgaria
FC Zimbru
Chisinau, Moldova

10.06 09:45
Nesebar T3-B

4

1

PFC Slavia
Sofia, Bulgaria
FC Real
Nis, Serbia

10.06 10:30
Nesebar T3-B

2

1

FC Atletik
Nesebar, Bulgaria
FC Rapid
Chisinau, Moldova

10.06 11:15
Nesebar T3-B

2

6

PFC Slavia
Sofia, Bulgaria
FC Zimbru
Chisinau, Moldova

10.06 12:00
Nesebar T3-B

3

5

FC Rapid
Chisinau, Moldova
FC Real
Nis, Serbia

11.06 09:00
Nesebar T3-B

1

5

FC Atletik
Nesebar, Bulgaria
PFC Slavia
Sofia, Bulgaria

11.06 09:45
Nesebar T3-B

3

2

FC Zimbru
Chisinau, Moldova
FC Real
Nis, Serbia

11.06 10:30
Nesebar T3-B

8

2

PFC Slavia
Sofia, Bulgaria
FC Rapid
Chisinau, Moldova

11.06 11:15
Nesebar T3-B

2

6

FC Atletik
Nesebar, Bulgaria
FC Real
Nis, Serbia

11.06 12:00
Nesebar T3-B

5

1

FC Zimbru
Chisinau, Moldova
FC Rapid
Chisinau, Moldova
Gold league
G
W
D
L
DB
P
PFC Slavia
4
2
1
1
19-14
7
FC Dacia
4
2
1
1
15-9
7
FC Zimbru
4
2
1
1
10-9
7
FC Junior
4
1
1
2
10-17
4
FC Lokomotiv
4
1
0
3
7-12
3

12.06 09:00
Nesebar T3-A

6

7

FC Dacia
Chisinau, Moldova
PFC Slavia
Sofia, Bulgaria

12.06 09:45
Nesebar T3-A

6

2

FC Zimbru
Chisinau, Moldova
FC Junior
Vinnytsia , Ukraine

12.06 10:30
Nesebar T3-A

2

3

PFC Slavia
Sofia, Bulgaria
FC Lokomotiv
Sofia, Bulgaria

12.06 11:15
Nesebar T3-A

0

4

FC Junior
Vinnytsia , Ukraine
FC Dacia
Chisinau, Moldova

12.06 12:00
Nesebar T3-A

2

0

FC Zimbru
Chisinau, Moldova
FC Lokomotiv
Sofia, Bulgaria

13.06 09:00
Nesebar T3-A

1

1

FC Zimbru
Chisinau, Moldova
FC Dacia
Chisinau, Moldova

13.06 09:45
Nesebar T3-A

4

4

FC Junior
Vinnytsia , Ukraine
PFC Slavia
Sofia, Bulgaria

13.06 10:30
Nesebar T3-A

4

1

FC Dacia
Chisinau, Moldova
FC Lokomotiv
Sofia, Bulgaria

13.06 11:15
Nesebar T3-A

1

6

FC Zimbru
Chisinau, Moldova
PFC Slavia
Sofia, Bulgaria

13.06 12:00
Nesebar T3-A

4

3

FC Junior
Vinnytsia , Ukraine
FC Lokomotiv
Sofia, Bulgaria
Silver league
G
W
D
L
DB
P
FC Rapid
4
3
0
1
13-10
9
FC Real
4
3
0
1
15-8
9
FC Lavchetata
4
2
0
2
10-12
6
FC Atletik
4
1
0
3
7-12
3
FC Zimbru 2
4
1
0
3
9-12
3

12.06 09:00
Nesebar T3-B

3

2

FC Atletik
Nesebar, Bulgaria
FC Zimbru 2
Chisinau, Moldova

12.06 09:45
Nesebar T3-B

5

1

FC Real
Nis, Serbia
FC Lavchetata
Sofia, Bulgaria

12.06 10:30
Nesebar T3-B

1

3

FC Zimbru 2
Chisinau, Moldova
FC Rapid
Chisinau, Moldova

12.06 11:15
Nesebar T3-B

3

2

FC Lavchetata
Sofia, Bulgaria
FC Atletik
Nesebar, Bulgaria

12.06 12:00
Nesebar T3-B

3

4

FC Real
Nis, Serbia
FC Rapid
Chisinau, Moldova

13.06 00:00
Nesebar T3-B

4

3

FC Real
Nis, Serbia
FC Zimbru 2
Chisinau, Moldova

13.06 09:45
Nesebar T3-B

2

3

FC Lavchetata
Sofia, Bulgaria
FC Zimbru 2
Chisinau, Moldova

13.06 10:00
Nesebar T3-B

3

0

FC Real
Nis, Serbia
FC Atletik
Nesebar, Bulgaria

13.06 10:30
Nesebar T3-B

2

4

FC Atletik
Nesebar, Bulgaria
FC Rapid
Chisinau, Moldova

13.06 12:00
Nesebar T3-B

4

2

FC Lavchetata
Sofia, Bulgaria
FC Rapid
Chisinau, Moldova

For 3rd place

14.06 08:50
Nesebar T3-A

1

2

FC Zimbru
Chisinau, Moldova
FC Junior
Vinnytsia , Ukraine

Final

14.06 09:30
Nesebar T3-B

5

1

PFC Slavia
Sofia, Bulgaria
FC Dacia
Chisinau, Moldova