Utmost-Black Sea Nesebar Cup - 2011

10 June - 14 June

Results Participants
GROUP A
G
W
D
L
DB
P
FC Park
3
2
1
0
5-0
7
FC Zvezdichka
3
2
1
0
4-2
7
FC Vitosha 13
3
1
0
2
2-3
3
FC Dacia
3
0
0
3
1-7
0

10.06 08:00
Nesebar T1-A

0

4

FC Dacia
Chisinau, Moldova
FC Park
Skopje, North Macedonia

10.06 13:00
Nesebar T1-A

1

2

FC Vitosha 13
Sofia, Bulgaria
FC Zvezdichka
Burgas, Bulgaria

11.06 11:00
Nesebar T1-A

0

1

FC Dacia
Chisinau, Moldova
FC Vitosha 13
Sofia, Bulgaria

11.06 13:00
Nesebar T1-A

0

0

FC Zvezdichka
Burgas, Bulgaria
FC Park
Skopje, North Macedonia

12.06 16:30
Pomorie

1

2

FC Dacia
Chisinau, Moldova
FC Zvezdichka
Burgas, Bulgaria

12.06 17:00
Nesebar T2-A

1

0

FC Park
Skopje, North Macedonia
FC Vitosha 13
Sofia, Bulgaria
GROUP B
G
W
D
L
DB
P
FC Septemvri
3
2
1
0
14-4
7
FC Dacia Buiucani
3
2
1
0
11-4
7
FC New Stars
3
1
0
2
5-6
3
FC Dinamo - 2
3
0
0
3
0-16
0

10.06 10:00
Nesebar T1-B

4

0

FC Dacia Buiucani
Chisinau, Moldova
FC New Stars
Skopje, North Macedonia

10.06 11:00
Nesebar T1-A

8

0

FC Septemvri
Sofia, Bulgaria
FC Dinamo - 2
Bucharest, Romania

11.06 09:00
Nesebar T1-A

4

4

FC Septemvri
Sofia, Bulgaria
FC Dacia Buiucani
Chisinau, Moldova

11.06 11:00
Nesebar T1-B

5

0

FC New Stars
Skopje, North Macedonia
FC Dinamo - 2
Bucharest, Romania

12.06 13:00
Nesebar T2-A

3

0

FC Dacia Buiucani
Chisinau, Moldova
FC Dinamo - 2
Bucharest, Romania

12.06 16:30
Pomorie

0

2

FC New Stars
Skopje, North Macedonia
FC Septemvri
Sofia, Bulgaria
GROUP C
G
W
D
L
DB
P
FC Radu Rebeja
3
3
0
0
11-1
9
FC Zvezdenburg
3
2
0
1
6-3
6
FC Dinamo
3
1
0
2
3-7
3
FC Septemvri - 2
3
0
0
3
2-11
0

10.06 09:00
Nesebar T1-A

1

2

FC Septemvri - 2
Sofia, Bulgaria
FC Dinamo
Bucharest, Romania

10.06 12:00
Nesebar T1-A

2

0

FC Radu Rebeja
Chisinau, Moldova
FC Zvezdenburg
Burgas, Bulgaria

11.06 08:00
Nesebar T1-B

7

0

FC Radu Rebeja
Chisinau, Moldova
FC Septemvri - 2
Sofia, Bulgaria

11.06 12:00
Nesebar T1-B

0

4

FC Dinamo
Bucharest, Romania
FC Zvezdenburg
Burgas, Bulgaria

12.06 15:00
Nesebar T2-A

1

2

FC Dinamo
Bucharest, Romania
FC Radu Rebeja
Chisinau, Moldova

12.06 17:30
Pomorie

1

2

FC Septemvri - 2
Sofia, Bulgaria
FC Zvezdenburg
Burgas, Bulgaria
GROUP D
G
W
D
L
DB
P
FC Hebar
3
1
2
0
5-1
5
FC Real - 2
3
1
2
0
4-1
5
FC Pro Sport
3
1
1
1
2-4
4
Academy Septemvri
3
0
1
2
3-8
1

10.06 10:00
Nesebar T1-A

5

1

FC Hebar
Pazardzhik, Bulgaria
Academy Septemvri
Sofia, Bulgaria

10.06 11:00
Nesebar T1-B

0

3

FC Pro Sport
Bucharest, Romania
FC Real - 2
Nis, Serbia

11.06 10:00
Nesebar T1-A

1

1

Academy Septemvri
Sofia, Bulgaria
FC Real - 2
Nis, Serbia

11.06 12:00
Nesebar T1-A

0

0

FC Hebar
Pazardzhik, Bulgaria
FC Pro Sport
Bucharest, Romania

12.06 13:00
Nesebar T2-B

1

2

Academy Septemvri
Sofia, Bulgaria
FC Pro Sport
Bucharest, Romania

12.06 18:00
Nesebar T2-A

0

0

FC Real - 2
Nis, Serbia
FC Hebar
Pazardzhik, Bulgaria
GROUP E
G
W
D
L
DB
P
FC Zimbru
3
3
0
0
11-2
9
FC Nesebar
3
2
0
1
11-5
6
FC Park - 2
3
1
0
2
2-9
3
FC Hebar - 2
3
0
0
3
1-9
0

10.06 09:00
Nesebar T1-B

2

5

FC Nesebar
Nesebar, Bulgaria
FC Zimbru
Chisinau, Moldova

10.06 12:00
Nesebar T1-B

1

2

FC Hebar - 2
Pazardzhik, Bulgaria
FC Park - 2
Skopje, North Macedonia

11.06 08:00
Nesebar T1-A

4

0

FC Nesebar
Nesebar, Bulgaria
FC Hebar - 2
Pazardzhik, Bulgaria

11.06 10:00
Nesebar T1-B

0

3

FC Park - 2
Skopje, North Macedonia
FC Zimbru
Chisinau, Moldova

12.06 12:00
Nesebar T2-A

5

0

FC Nesebar
Nesebar, Bulgaria
FC Park - 2
Skopje, North Macedonia

12.06 14:00
Nesebar T2-B

3

0

FC Zimbru
Chisinau, Moldova
FC Hebar - 2
Pazardzhik, Bulgaria
GROUP F
G
W
D
L
DB
P
DKV Nyva
3
3
0
0
13-0
9
FC Dunav Ruse
3
2
0
1
12-1
6
FC Real
3
1
0
2
7-4
3
FC Zimbru - 2
3
0
0
3
0-27
0

10.06 08:00
Nesebar T1-B

2

0

DKV Nyva
Vinnytsia , Ukraine
FC Real
Nis, Serbia

10.06 16:00
Nesebar T2-B

0

10

FC Zimbru - 2
Chisinau, Moldova
FC Dunav Ruse
Ruse, Bulgaria

11.06 09:00
Nesebar T1-B

10

0

DKV Nyva
Vinnytsia , Ukraine
FC Zimbru - 2
Chisinau, Moldova

11.06 13:00
Nesebar T1-B

0

2

FC Real
Nis, Serbia
FC Dunav Ruse
Ruse, Bulgaria

12.06 16:00
Nesebar T2-B

7

0

FC Real
Nis, Serbia
FC Zimbru - 2
Chisinau, Moldova

12.06 17:30
Pomorie

1

0

DKV Nyva
Vinnytsia , Ukraine
FC Dunav Ruse
Ruse, Bulgaria

For 23-24 place

13.06 13:00
Nesebar T3

0

4

FC Zimbru
Chisinau, Moldova
FC Dinamo - 2
Bucharest, Romania

For 21-22 place

13.06 14:00
Nesebar T3

4

1

FC Septemvri - 2
Sofia, Bulgaria
FC Hebar - 2
Pazardzhik, Bulgaria

For 19-20 place

13.06 15:00
Nesebar T3

2

3

FC Dacia
Chisinau, Moldova
Academy Septemvri
Sofia, Bulgaria

For 17-18 place

13.06 16:00
Nesebar T3

1

6

FC Park - 2
Skopje, North Macedonia
FC Dinamo
Bucharest, Romania

For 15-16 place

13.06 12:00
Nesebar T2

2

1

FC Vitosha 13
Sofia, Bulgaria
FC New Stars
Skopje, North Macedonia

For 13-14 place

13.06 13:00
Nesebar T2

1

2

FC Pro Sport
Bucharest, Romania
FC Real
Nis, Serbia

For 11-12 place

13.06 14:00
Nesebar T2

4

1

FC Zvezdenburg
Burgas, Bulgaria
FC Real - 2
Nis, Serbia

For 9-10 place

13.06 15:00
Nesebar T2

1

1

FC Nesebar
Nesebar, Bulgaria
п. п.
3:2
FC Dunav Ruse
Ruse, Bulgaria

Quarterfinals

13.06 11:00
Nesebar T1-B

6

0

FC Radu Rebeja
Chisinau, Moldova
FC Dacia Buiucani
Chisinau, Moldova

Quarterfinals

13.06 11:00
Nesebar T1-A

5

0

FC Zimbru
Chisinau, Moldova
FC Hebar
Pazardzhik, Bulgaria

Quarterfinals

13.06 12:00
Nesebar T1-A

4

0

DKV Nyva
Vinnytsia , Ukraine
FC Zvezdichka
Burgas, Bulgaria

Quarterfinals

13.06 12:00
Nesebar T1-B

0

1

FC Septemvri
Sofia, Bulgaria
FC Park
Skopje, North Macedonia

For 7-8 place

13.06 16:00
Nesebar T2

1

1

FC Dacia Buiucani
Chisinau, Moldova
п. п.
3:1
FC Hebar
Pazardzhik, Bulgaria

For 5-6 place

13.06 17:00
Nesebar T2

1

2

FC Septemvri
Sofia, Bulgaria
FC Zvezdichka
Burgas, Bulgaria

Semifinals

13.06 18:00
Nesebar T1-A

0

0

FC Zimbru
Chisinau, Moldova
п. п.
4:3
FC Radu Rebeja
Chisinau, Moldova

Semifinals

13.06 18:00
Nesebar T1-B

0

4

FC Park
Skopje, North Macedonia
DKV Nyva
Vinnytsia , Ukraine

For 3rd place

14.06 09:30
Nesebar T1-A

1

2

FC Park
Skopje, North Macedonia
FC Radu Rebeja
Chisinau, Moldova

Final

14.06 09:30
Nesebar T1-B

5

2

DKV Nyva
Vinnytsia , Ukraine
FC Zimbru
Chisinau, Moldova