Utmost-Black Sea Nesebar Cup - 2009

10 June - 13 June

Results Participants
GROUP A
G
W
D
L
DB
P
FC New Stars
3
3
0
0
15-1
9
FC Football for all
3
2
0
1
6-6
6
FC Vitosha 13
3
1
0
2
3-5
3
FC Burgas Sport
3
0
0
3
2-14
0

10.06 10:30
St.Vlas

0

2

FC Vitosha 13
Sofia, Bulgaria
FC New Stars
Skopje, North Macedonia

10.06 18:30
Nesebar

1

3

FC Burgas Sport
Burgas, Bulgaria
FC Football for all
Sofia, Bulgaria

11.06 09:00
Kableshkovo

4

0

FC New Stars
Skopje, North Macedonia
FC Football for all
Sofia, Bulgaria

11.06 19:00
Nesebar

2

0

FC Vitosha 13
Sofia, Bulgaria
FC Burgas Sport
Burgas, Bulgaria

12.06 09:00
Pomorie

1

3

FC Vitosha 13
Sofia, Bulgaria
FC Football for all
Sofia, Bulgaria

12.06 18:00
St.Vlas

9

1

FC New Stars
Skopje, North Macedonia
FC Burgas Sport
Burgas, Bulgaria
GROUP B
G
W
D
L
DB
P
FC Real
3
3
0
0
19-8
9
FC Nesebar
3
1
1
1
13-11
4
FC Dacia
3
1
1
1
8-7
4
FC Lokomotiv
3
0
0
3
4-18
0

10.06 09:00
St.Vlas

1

4

FC Lokomotiv
Sofia, Bulgaria
FC Dacia
Chisinau, Moldova

10.06 12:00
Nesebar

4

8

FC Nesebar
Nesebar, Bulgaria
FC Real
Nis, Serbia

11.06 10:30
St.Vlas

1

3

FC Dacia
Chisinau, Moldova
FC Real
Nis, Serbia

11.06 12:00
Nesebar

0

6

FC Lokomotiv
Sofia, Bulgaria
FC Nesebar
Nesebar, Bulgaria

12.06 09:00
St.Vlas

3

8

FC Lokomotiv
Sofia, Bulgaria
FC Real
Nis, Serbia

12.06 15:00
St.Vlas

3

3

FC Dacia
Chisinau, Moldova
FC Nesebar
Nesebar, Bulgaria
GROUP C
G
W
D
L
DB
P
FC Zvezdenburg
3
2
0
1
7-4
6
FC Dinamo
3
2
0
1
6-5
6
FC Vitosha 13 - 2
3
1
1
1
6-7
4
FC Getica
3
0
1
2
2-5
1

10.06 09:00
Pomorie

0

3

FC Dinamo
Bucharest, Romania
FC Zvezdenburg
Burgas, Bulgaria

10.06 12:00
St.Vlas

1

1

FC Getica
Chisinau, Moldova
FC Vitosha 13 - 2
Sofia, Bulgaria

11.06 09:00
St.Vlas

1

3

FC Getica
Chisinau, Moldova
FC Zvezdenburg
Burgas, Bulgaria

11.06 12:00
St.Vlas

5

2

FC Dinamo
Bucharest, Romania
FC Vitosha 13 - 2
Sofia, Bulgaria

12.06 12:00
St.Vlas

1

0

FC Dinamo
Bucharest, Romania
FC Getica
Chisinau, Moldova

12.06 13:30
St.Vlas

3

1

FC Vitosha 13 - 2
Sofia, Bulgaria
FC Zvezdenburg
Burgas, Bulgaria
GROUP D
G
W
D
L
DB
P
FC Park
3
2
0
1
6-5
6
SDIUSSHOR Mykolaiv-VAST
3
2
0
1
5-3
6
FC Hebar
3
1
1
1
7-6
4
FC Zimbru
3
0
1
2
2-6
1

10.06 09:00
Kableshkovo

4

2

FC Hebar
Pazardzhik, Bulgaria
FC Park
Skopje, North Macedonia

10.06 17:00
Nesebar

2

0

SDIUSSHOR Mykolaiv-VAST
Mykolaiv, Ukraine
FC Zimbru
Chisinau, Moldova

11.06 09:00
Pomorie

2

0

FC Park
Skopje, North Macedonia
FC Zimbru
Chisinau, Moldova

11.06 17:30
Nesebar

1

2

FC Hebar
Pazardzhik, Bulgaria
SDIUSSHOR Mykolaiv-VAST
Mykolaiv, Ukraine

12.06 10:30
St.Vlas

2

2

FC Hebar
Pazardzhik, Bulgaria
FC Zimbru
Chisinau, Moldova

12.06 16:30
St.Vlas

2

1

FC Park
Skopje, North Macedonia
SDIUSSHOR Mykolaiv-VAST
Mykolaiv, Ukraine

For 15-16 place

13.06 12:00
St.Vlas

3

0

FC Lokomotiv
Sofia, Bulgaria
FC Burgas Sport
Burgas, Bulgaria

For 13-14 place

13.06 13:30
St.Vlas

3

1

FC Getica
Chisinau, Moldova
FC Zimbru
Chisinau, Moldova

For 11-12 place

13.06 15:00
St.Vlas

3

1

FC Dacia
Chisinau, Moldova
FC Vitosha 13
Sofia, Bulgaria

For 9-10 place

13.06 16:30
St.Vlas

2

4

FC Vitosha 13 - 2
Sofia, Bulgaria
FC Hebar
Pazardzhik, Bulgaria

For 7-8 place

13.06 18:00
St.Vlas

0

4

FC Football for all
Sofia, Bulgaria
FC Nesebar
Nesebar, Bulgaria

For 5-6 place

13.06 12:00
Pomorie

2

3

SDIUSSHOR Mykolaiv-VAST
Mykolaiv, Ukraine
FC Dinamo
Bucharest, Romania

Semifinals

13.06 09:00
St.Vlas

10

0

FC New Stars
Skopje, North Macedonia
FC Zvezdenburg
Burgas, Bulgaria

Semifinals

13.06 10:30
St.Vlas

7

1

FC Real
Nis, Serbia
FC Park
Skopje, North Macedonia

For 3rd place

13.06 18:00
Pomorie

0

4

FC Zvezdenburg
Burgas, Bulgaria
FC Park
Skopje, North Macedonia

Final

13.06 21:00
Pomorie

1

2

FC New Stars
Skopje, North Macedonia
FC Real
Nis, Serbia