Utmost-Black Sea Nesebar Cup - 2010

15 June - 19 June

Results Participants
Group A
G
W
D
L
DB
P
PFC Cherno More
3
2
1
0
11-2
7
FC Cool
3
2
0
1
4-4
6
FC Septemvri SF
3
1
1
1
4-1
4
FC Getica
3
0
0
3
2-14
0

15.06 09:00
St.Vlas

0

1

FC Septemvri SF
Sofia, Bulgaria
FC Cool
Skopje, North Macedonia

15.06 19:00
Nesebar

8

1

PFC Cherno More
Varna, Bulgaria
FC Getica
Chisinau, Moldova

16.06 12:00
St.Vlas

1

2

FC Getica
Chisinau, Moldova
FC Cool
Skopje, North Macedonia

16.06 17:30
Nesebar

0

0

PFC Cherno More
Varna, Bulgaria
FC Septemvri SF
Sofia, Bulgaria

17.06 11:30
Nesebar

3

1

PFC Cherno More
Varna, Bulgaria
FC Cool
Skopje, North Macedonia

17.06 12:00
St.Vlas

4

0

FC Septemvri SF
Sofia, Bulgaria
FC Getica
Chisinau, Moldova
Group B
G
W
D
L
DB
P
FC Radu Rebeja
3
3
0
0
15-1
9
FC Hebar
3
2
0
1
18-2
6
FC Lavchetata
3
1
0
2
2-7
3
FC Lokomotiv - 2
3
0
0
3
1-26
0

15.06 10:00
Nesebar

4

0

FC Hebar
Pazardzhik, Bulgaria
FC Lavchetata
Sofia, Bulgaria

15.06 10:30
St.Vlas

11

0

FC Radu Rebeja
Chisinau, Moldova
FC Lokomotiv - 2
Sofia, Bulgaria

16.06 10:30
St.Vlas

1

2

FC Hebar
Pazardzhik, Bulgaria
FC Radu Rebeja
Chisinau, Moldova

16.06 16:00
Nesebar

2

1

FC Lavchetata
Sofia, Bulgaria
FC Lokomotiv - 2
Sofia, Bulgaria

17.06 17:30
Nesebar

13

0

FC Hebar
Pazardzhik, Bulgaria
FC Lokomotiv - 2
Sofia, Bulgaria

17.06 19:00
Nesebar

2

0

FC Radu Rebeja
Chisinau, Moldova
FC Lavchetata
Sofia, Bulgaria
Group C
G
W
D
L
DB
P
FC CSKA
3
3
0
0
21-1
9
FC Real
3
2
0
1
11-7
6
FC Nesebar
3
1
0
2
8-12
3
FC Lion
3
0
0
3
2-22
0

8.06 11:30
Nesebar

6

1

FC CSKA
Sofia, Bulgaria
FC Nesebar
Nesebar, Bulgaria

15.06 12:00
St.Vlas

1

6

FC Lion
Plovdiv, Bulgaria
FC Real
Nis, Serbia

16.06 11:30
Nesebar

11

0

FC CSKA
Sofia, Bulgaria
FC Lion
Plovdiv, Bulgaria

16.06 19:00
St.Vlas

2

5

FC Nesebar
Nesebar, Bulgaria
FC Real
Nis, Serbia

17.06 13:00
Nesebar

4

0

FC CSKA
Sofia, Bulgaria
FC Real
Nis, Serbia

17.06 16:00
Nesebar

5

1

FC Nesebar
Nesebar, Bulgaria
FC Lion
Plovdiv, Bulgaria
Group D
G
W
D
L
DB
P
FC Zimbru
3
3
0
0
7-0
9
FC Plovdiv
3
2
0
1
11-3
6
FC Lokomotiv
3
1
0
2
2-6
3
FC Yunak
3
0
0
3
2-13
0

15.06 13:00
Nesebar

2

1

FC Lokomotiv
Sofia, Bulgaria
FC Yunak
Varna, Bulgaria

15.06 16:00
Nesebar

2

0

FC Zimbru
Chisinau, Moldova
FC Plovdiv
Plovdiv, Bulgaria

16.06 10:00
Nesebar

0

1

FC Lokomotiv
Sofia, Bulgaria
FC Zimbru
Chisinau, Moldova

16.06 13:00
Nesebar

1

7

FC Yunak
Varna, Bulgaria
FC Plovdiv
Plovdiv, Bulgaria

17.06 08:30
Nesebar

0

4

FC Lokomotiv
Sofia, Bulgaria
FC Plovdiv
Plovdiv, Bulgaria

17.06 09:00
St.Vlas

0

4

FC Yunak
Varna, Bulgaria
FC Zimbru
Chisinau, Moldova
Group E
G
W
D
L
DB
P
FC Dunav Ruse
3
2
1
0
15-2
7
FC Chisinau
3
2
1
0
6-4
7
FC Park
3
1
0
2
2-9
3
FC Septemvri
3
0
0
3
1-9
0

15.06 08:30
Nesebar

2

1

FC Chisinau
Chisinau, Moldova
FC Park
Skopje, North Macedonia

15.06 17:30
Nesebar

0

6

FC Septemvri
Sofia, Bulgaria
FC Dunav Ruse
Ruse, Bulgaria

16.06 08:30
Nesebar

1

2

FC Septemvri
Sofia, Bulgaria
FC Chisinau
Chisinau, Moldova

16.06 09:00
St.Vlas

7

0

FC Dunav Ruse
Ruse, Bulgaria
FC Park
Skopje, North Macedonia

17.06 10:00
Nesebar

0

1

FC Septemvri
Sofia, Bulgaria
FC Park
Skopje, North Macedonia

17.06 10:30
St.Vlas

2

2

FC Dunav Ruse
Ruse, Bulgaria
FC Chisinau
Chisinau, Moldova

For 19-20 place

18.06 13:30
Nesebar

0

1

FC Lokomotiv - 2
Sofia, Bulgaria
FC Lion
Plovdiv, Bulgaria

For 17-18 place

18.06 12:00
St.Vlas

0

1

FC Getica
Chisinau, Moldova
FC Yunak
Varna, Bulgaria

For 15-16 place

18.06 12:00
Nesebar

2

1

FC Septemvri
Sofia, Bulgaria
FC Park
Skopje, North Macedonia

For 13-14 place

18.06 18:00
St.Vlas

5

0

FC Lokomotiv
Sofia, Bulgaria
FC Lavchetata
Sofia, Bulgaria

For 11-12 place

18.06 16:00
Nesebar

3

1

FC Nesebar
Nesebar, Bulgaria
FC Septemvri SF
Sofia, Bulgaria

For 9-10 place

18.06 16:30
St.Vlas

2

1

FC Real
Nis, Serbia
FC Cool
Skopje, North Macedonia

Quarterfinals

18.06 09:00
St.Vlas

2

1

FC Dunav Ruse
Ruse, Bulgaria
PFC Cherno More
Varna, Bulgaria

Quarterfinals

18.06 09:00
Nesebar

0

3

FC CSKA
Sofia, Bulgaria
FC Hebar
Pazardzhik, Bulgaria

Quarterfinals

18.06 10:30
St.Vlas

1

0

FC Radu Rebeja
Chisinau, Moldova
FC Plovdiv
Plovdiv, Bulgaria

Quarterfinals

18.06 10:30
Nesebar

5

0

FC Zimbru
Chisinau, Moldova
FC Chisinau
Chisinau, Moldova

Semifinals

18.06 18:00
St.Vlas

5

0

FC Dunav Ruse
Ruse, Bulgaria
FC Radu Rebeja
Chisinau, Moldova

Semifinals

18.06 19:00
Nesebar

0

1

FC Hebar
Pazardzhik, Bulgaria
FC Zimbru
Chisinau, Moldova

For 3rd place

19.06 08:30
Nesebar

1

0

FC Hebar
Pazardzhik, Bulgaria
FC Radu Rebeja
Chisinau, Moldova

Final

19.06 10:00
Nesebar

2

1

FC Dunav Ruse
Ruse, Bulgaria
FC Zimbru
Chisinau, Moldova