Utmost - Black Sea Nesebar Cup - 2008

14 June - 20 June

Results Participants
Group A
G
W
D
L
DB
P
DIUSSH Atlet
3
3
0
0
23-1
9
Botev
3
2
0
1
22-4
6
Cool
3
1
0
2
5-15
3
Septemvri
3
0
0
3
0-30
0

15.06 10:15
Kableshkovo

9

0

DIUSSH Atlet
Kyiv, Ukraine
Cool
Skopje , North Macedonia

15.06 16:00
Kableshkovo

15

0

Botev
Plovdiv , Bulgaria
Septemvri
Sofia , Bulgaria

17.06 10:15
Kableshkovo

1

3

Botev
Plovdiv , Bulgaria
DIUSSH Atlet
Kyiv, Ukraine

17.06 11:30
Nesebar

4

0

Cool
Skopje , North Macedonia
Septemvri
Sofia , Bulgaria

16.09 10:15
Kableshkovo

11

0

DIUSSH Atlet
Kyiv, Ukraine
Septemvri
Sofia , Bulgaria

16.09 18:30
Kableshkovo

6

1

Botev
Plovdiv , Bulgaria
Cool
Skopje , North Macedonia
Group B
G
W
D
L
DB
P
Cherno More
3
3
0
0
13-0
9
Vitosha-13
3
2
0
1
9-9
6
Zimbru
3
1
0
2
8-6
3
ФК Хотів
3
0
0
3
4-19
0

15.06 09:00
Kableshkovo

2

4

Zimbru
Chișinău, Moldova
Vitosha-13
Sofia , Bulgaria

15.06 11:30
Kableshkovo

8

0

Cherno More
Varna , Bulgaria
ФК Хотів
Хотів, Ukraine

17.06 10:15
Nesebar

5

4

Vitosha-13
Sofia , Bulgaria
ФК Хотів
Хотів, Ukraine

17.06 16:00
Kableshkovo

2

0

Cherno More
Varna , Bulgaria
Zimbru
Chișinău, Moldova

16.09 16:00
Kableshkovo

6

0

Zimbru
Chișinău, Moldova
ФК Хотів
Хотів, Ukraine

16.09 17:15
Kableshkovo

3

0

Cherno More
Varna , Bulgaria
Vitosha-13
Sofia , Bulgaria
Group C
G
W
D
L
DB
P
Ludogorets
3
3
0
0
9-0
9
Зірка
3
2
0
1
7-4
6
Lokomotiv
3
1
0
2
4-3
3
Dorostol
3
0
0
3
1-14
0

15.06 17:15
Kableshkovo

4

0

Ludogorets
Razgrad , Bulgaria
Dorostol
Silistra, Bulgaria

15.06 18:30
Kableshkovo

1

0

Зірка
Кропивницький, Ukraine
Lokomotiv
Sofia , Bulgaria

17.06 11:30
Kableshkovo

3

0

Ludogorets
Razgrad , Bulgaria
Зірка
Кропивницький, Ukraine

17.06 17:15
Kableshkovo

4

0

Lokomotiv
Sofia , Bulgaria
Dorostol
Silistra, Bulgaria

16.09 09:00
Kableshkovo

2

0

Ludogorets
Razgrad , Bulgaria
Lokomotiv
Sofia , Bulgaria

16.09 10:15
Nesebar

6

1

Зірка
Кропивницький, Ukraine
Dorostol
Silistra, Bulgaria
Group D
G
W
D
L
DB
P
Real
4
4
0
0
11-3
12
Zvezdenburg
4
3
0
1
12-4
9
Septemvri
4
2
0
2
4-8
6
FC Nesebar
4
0
1
3
2-6
1
DIUSSH Atlet (2)
4
0
1
3
2-10
1

14.06 17:00
Kableshkovo

3

2

Zvezdenburg
Burgas , Bulgaria
FC Nesebar
Nessebar, Bulgaria

15.06 09:00
Nesebar

2

5

DIUSSH Atlet (2)
Kyiv, Ukraine
Real
Niš , Serbia

15.06 10:15
Nesebar

1

0

Septemvri
Sofia , Bulgaria
FC Nesebar
Nessebar, Bulgaria

15.06 18:00
Nesebar

0

2

Zvezdenburg
Burgas , Bulgaria
Real
Niš , Serbia

17.06 09:00
Nesebar

2

0

Real
Niš , Serbia
FC Nesebar
Nessebar, Bulgaria

17.06 09:00
Kableshkovo

2

0

Septemvri
Sofia , Bulgaria
DIUSSH Atlet (2)
Kyiv, Ukraine

17.06 19:00
Nesebar

6

0

Zvezdenburg
Burgas , Bulgaria
Septemvri
Sofia , Bulgaria

16.09 09:00
Nesebar

0

0

DIUSSH Atlet (2)
Kyiv, Ukraine
FC Nesebar
Nessebar, Bulgaria

16.09 11:30
Kableshkovo

1

2

Septemvri
Sofia , Bulgaria
Real
Niš , Serbia

16.09 18:00
Nesebar

3

0

Zvezdenburg
Burgas , Bulgaria
DIUSSH Atlet (2)
Kyiv, Ukraine

Game for 13-17 place

18.06 16:00
Nesebar

0

4

Septemvri
Sofia , Bulgaria
ФК Хотів
Хотів, Ukraine

Game for 13-17 place

18.06 16:40
Nesebar

0

1

Dorostol
Silistra, Bulgaria
FC Nesebar
Nessebar, Bulgaria

Game for 13-17 place

18.06 17:20
Nesebar

0

3

Septemvri
Sofia , Bulgaria
DIUSSH Atlet (2)
Kyiv, Ukraine

Game for 13-17 place

18.06 18:00
Nesebar

1

2

ФК Хотів
Хотів, Ukraine
Dorostol
Silistra, Bulgaria

Game for 13-17 place

18.06 18:40
Nesebar

1

0

FC Nesebar
Nessebar, Bulgaria
DIUSSH Atlet (2)
Kyiv, Ukraine

Game for 13-17 place

19.06 16:00
Nesebar

0

0

Septemvri
Sofia , Bulgaria
Dorostol
Silistra, Bulgaria

Game for 13-17 place

19.06 16:40
Nesebar

0

4

ФК Хотів
Хотів, Ukraine
FC Nesebar
Nessebar, Bulgaria

Game for 13-17 place

19.06 17:20
Nesebar

1

0

DIUSSH Atlet (2)
Kyiv, Ukraine
ФК Хотів
Хотів, Ukraine

Game for 13-17 place

19.06 18:00
Nesebar

0

1

Septemvri
Sofia , Bulgaria
FC Nesebar
Nessebar, Bulgaria

Game for 13-17 place

19.06 18:40
Nesebar

0

1

Dorostol
Silistra, Bulgaria
DIUSSH Atlet (2)
Kyiv, Ukraine

Games for 9-12 places

18.06 13:00
Nesebar

2

1

Cool
Skopje , North Macedonia
Zimbru
Chișinău, Moldova

Games for 9-12 places

18.06 14:30
Nesebar

4

0

Lokomotiv
Sofia , Bulgaria
Septemvri
Sofia , Bulgaria

Game for 11-12 place

19.06 08:00
Nesebar

4

1

Zimbru
Chișinău, Moldova
Septemvri
Sofia , Bulgaria

Game for 9-10 place

19.06 11:30
Nesebar

1

2

Cool
Skopje , North Macedonia
Lokomotiv
Sofia , Bulgaria

Quarterfinals

18.06 13:00
Pomorie

3

2

Ludogorets
Razgrad , Bulgaria
Zvezdenburg
Burgas , Bulgaria

Quarterfinals

18.06 18:30
Pomorie

5

0

DIUSSH Atlet
Kyiv, Ukraine
Vitosha-13
Sofia , Bulgaria

Quarterfinals

18.06 19:15
Nesebar

4

0

Real
Niš , Serbia
Зірка
Кропивницький, Ukraine

Quarterfinals

18.06 19:45
Pomorie

0

3

Cherno More
Varna , Bulgaria
Botev
Plovdiv , Bulgaria

Games for 5-8 places

19.06 13:00
Nesebar

2

0

Cherno More
Varna , Bulgaria
Зірка
Кропивницький, Ukraine

Games for 5-8 places

19.06 14:15
Nesebar

5

3

Zvezdenburg
Burgas , Bulgaria
Vitosha-13
Sofia , Bulgaria

Semi-finals

19.06 09:00
Pomorie

2

0

DIUSSH Atlet
Kyiv, Ukraine
Ludogorets
Razgrad , Bulgaria

Semi-finals

19.06 10:15
Pomorie

1

0

Botev
Plovdiv , Bulgaria
Real
Niš , Serbia

Game for 3-rd place

19.06 19:00
Pomorie

3

0

Ludogorets
Razgrad , Bulgaria
Real
Niš , Serbia

Final

19.06 20:30
Pomorie

1

2

DIUSSH Atlet
Kyiv, Ukraine
Botev
Plovdiv , Bulgaria