Utmost - Black Sea Nesebar Cup - 2009

9 June - 14 June

Results Participants
Group A
G
W
D
L
DB
P
DIUSSH Atlet
3
3
0
0
13-0
9
Lokomotiv
3
2
0
1
15-2
6
Hebar
3
1
0
2
3-15
3
Atletyk
3
0
0
3
1-15
0

9.06 10:30
Pomorie

0

2

Lokomotiv
Sofia , Bulgaria
DIUSSH Atlet
Kyiv, Ukraine

9.06 12:00
Pomorie

1

3

Atletyk
Одеса, Ukraine
Hebar
Pazardzhik, Bulgaria

10.06 10:30
Pomorie

0

7

Atletyk
Одеса, Ukraine
Lokomotiv
Sofia , Bulgaria

10.06 12:00
Pomorie

0

6

Hebar
Pazardzhik, Bulgaria
DIUSSH Atlet
Kyiv, Ukraine

11.06 09:00
Pomorie

8

0

Lokomotiv
Sofia , Bulgaria
Hebar
Pazardzhik, Bulgaria

11.06 10:30
Pomorie

0

5

Atletyk
Одеса, Ukraine
DIUSSH Atlet
Kyiv, Ukraine
Group B
G
W
D
L
DB
P
Zimbru
4
4
0
0
12-0
12
DIUSSH Atlet (2)
4
3
0
1
8-2
9
Dunav
4
2
0
2
7-6
6
FC Nesebar
4
1
0
3
3-12
3
Спартак
4
0
0
4
0-10
0

9.06 09:00
Pomorie

2

0

Zimbru
Chișinău, Moldova
DIUSSH Atlet (2)
Kyiv, Ukraine

9.06 12:00
Nesebar 2

0

3

Спартак
Мелітополь, Ukraine
FC Nesebar
Nessebar, Bulgaria

9.06 18:30
Pomorie

0

3

Спартак
Мелітополь, Ukraine
Dunav
Ruse, Bulgaria

9.06 20:00
Nesebar 2

0

5

FC Nesebar
Nessebar, Bulgaria
Zimbru
Chișinău, Moldova

10.06 09:00
Pomorie

0

2

Спартак
Мелітополь, Ukraine
DIUSSH Atlet (2)
Kyiv, Ukraine

10.06 12:00
Nesebar 2

0

4

FC Nesebar
Nessebar, Bulgaria
Dunav
Ruse, Bulgaria

10.06 18:00
Nesebar 2

0

3

Dunav
Ruse, Bulgaria
DIUSSH Atlet (2)
Kyiv, Ukraine

10.06 18:30
Pomorie

0

2

Спартак
Мелітополь, Ukraine
Zimbru
Chișinău, Moldova

11.06 12:00
Nesebar 2

0

3

FC Nesebar
Nessebar, Bulgaria
DIUSSH Atlet (2)
Kyiv, Ukraine

11.06 17:00
Nesebar 2

0

3

Dunav
Ruse, Bulgaria
Zimbru
Chișinău, Moldova
Group C
G
W
D
L
DB
P
Zvezdenburg
3
3
0
0
16-0
9
Карпати
3
2
0
1
13-4
6
Дарниця
3
1
0
2
4-14
3
Cool
3
0
0
3
1-16
0

9.06 12:00
Kableshkovo

3

1

Дарниця
Kyiv, Ukraine
Cool
Skopje , North Macedonia

9.06 17:00
Pomorie

3

0

Zvezdenburg
Burgas , Bulgaria
Карпати
Lviv, Ukraine

10.06 15:45
Kableshkovo

7

0

Zvezdenburg
Burgas , Bulgaria
Дарниця
Kyiv, Ukraine

10.06 17:00
Pomorie

0

7

Cool
Skopje , North Macedonia
Карпати
Lviv, Ukraine

11.06 12:00
Pomorie

6

0

Zvezdenburg
Burgas , Bulgaria
Cool
Skopje , North Macedonia

11.06 12:00
Kableshkovo

6

1

Карпати
Lviv, Ukraine
Дарниця
Kyiv, Ukraine
GAMES FOR 9-13 PLACES
G
W
D
L
DB
P
Hebar
4
3
1
0
10-3
10
FC Nesebar
4
3
0
1
4-3
9
Спартак
4
2
0
2
4-4
6
Cool
4
0
2
2
2-6
2
Atletyk
4
0
1
3
0-4
1

12.06 17:10
Nesebar 2

1

0

Спартак
Мелітополь, Ukraine
Atletyk
Одеса, Ukraine

12.06 17:50
Nesebar 2

2

2

Cool
Skopje , North Macedonia
Hebar
Pazardzhik, Bulgaria

12.06 18:30
Nesebar 2

1

0

FC Nesebar
Nessebar, Bulgaria
Спартак
Мелітополь, Ukraine

12.06 19:10
Nesebar 2

0

0

Atletyk
Одеса, Ukraine
Cool
Skopje , North Macedonia

13.06 15:00
Nesebar 2

0

1

Cool
Skopje , North Macedonia
FC Nesebar
Nessebar, Bulgaria

13.06 15:30
Nesebar 2

0

3

Cool
Skopje , North Macedonia
Спартак
Мелітополь, Ukraine

13.06 16:00
Nesebar 2

3

1

Hebar
Pazardzhik, Bulgaria
FC Nesebar
Nessebar, Bulgaria

13.06 16:30
Nesebar 2

3

0

Hebar
Pazardzhik, Bulgaria
Спартак
Мелітополь, Ukraine

13.06 17:10
Nesebar 2

1

0

FC Nesebar
Nessebar, Bulgaria
Atletyk
Одеса, Ukraine

13.06 17:50
Nesebar 2

2

0

Hebar
Pazardzhik, Bulgaria
Atletyk
Одеса, Ukraine

Quarterfinals

12.06 09:00
Pomorie

0

1

Zvezdenburg
Burgas , Bulgaria
Dunav
Ruse, Bulgaria

Quarterfinals

12.06 10:30
Pomorie

6

0

DIUSSH Atlet
Kyiv, Ukraine
Дарниця
Kyiv, Ukraine

Quarterfinals

12.06 12:00
Pomorie

1

0

Lokomotiv
Sofia , Bulgaria
DIUSSH Atlet (2)
Kyiv, Ukraine

Quarterfinals

12.06 12:00
Kableshkovo

3

4

Zimbru
Chișinău, Moldova
Карпати
Lviv, Ukraine

Games for 5-8 places

13.06 09:00
Kableshkovo

2

2

Zimbru
Chișinău, Moldova
п. п.
3:4
Zvezdenburg
Burgas , Bulgaria

Games for 5-8 places

13.06 10:30
Kableshkovo

1

2

DIUSSH Atlet (2)
Kyiv, Ukraine
Дарниця
Kyiv, Ukraine

Semi-finals

13.06 09:00
Pomorie

1

2

Dunav
Ruse, Bulgaria
DIUSSH Atlet
Kyiv, Ukraine

Semi-finals

13.06 10:30
Pomorie

2

7

Lokomotiv
Sofia , Bulgaria
Карпати
Lviv, Ukraine

Game for 3-rd place

0

2

Dunav
Ruse, Bulgaria
Lokomotiv
Sofia , Bulgaria

Final

4

0

DIUSSH Atlet
Kyiv, Ukraine
Карпати
Lviv, Ukraine