Utmost - Black Sea Nesebar Cup - 2011

9 June - 14 June

Results Participants
Group A
G
W
D
L
DB
P
Cool
3
1
2
0
9-6
5
Septemvri
3
1
1
1
5-4
4
Academia de Footbal Radu Rebeja
3
1
1
1
11-7
4
Chornomorets
3
1
0
2
3-11
3

9.06 10:00
Nesebar

5

2

Cool
Skopje , North Macedonia
Chornomorets
Одеса, Ukraine

9.06 10:00
Nesebar

2

4

Academia de Footbal Radu Rebeja
Chișinău, Moldova
Septemvri
Sofia , Bulgaria

10.06 10:00
Nesebar

3

3

Academia de Footbal Radu Rebeja
Chișinău, Moldova
Cool
Skopje , North Macedonia

10.06 10:00
Nesebar

0

1

Septemvri
Sofia , Bulgaria
Chornomorets
Одеса, Ukraine

11.06 08:00
Nesebar

0

6

Chornomorets
Одеса, Ukraine
Academia de Footbal Radu Rebeja
Chișinău, Moldova

11.06 08:00
Nesebar

1

1

Cool
Skopje , North Macedonia
Septemvri
Sofia , Bulgaria
Group B
G
W
D
L
DB
P
Zvezdenburg
3
3
0
0
13-0
9
Zimbru
3
2
0
1
9-4
6
Favoryt
3
1
0
2
2-7
3
Slavia (2)
3
0
0
3
0-13
0

9.06 11:00
Nesebar

4

0

Zimbru
Chișinău, Moldova
Favoryt
Подільськ, Ukraine

9.06 19:00
Nesebar 2

6

0

Zvezdenburg
Burgas , Bulgaria
Slavia (2)
Sofia , Bulgaria

10.06 11:00
Nesebar

0

5

Slavia (2)
Sofia , Bulgaria
Zimbru
Chișinău, Moldova

10.06 19:00
Nesebar 2

3

0

Zvezdenburg
Burgas , Bulgaria
Favoryt
Подільськ, Ukraine

11.06 09:00
Nesebar

2

0

Favoryt
Подільськ, Ukraine
Slavia (2)
Sofia , Bulgaria

11.06 19:00
Nesebar 2

4

0

Zvezdenburg
Burgas , Bulgaria
Zimbru
Chișinău, Moldova
Group C
G
W
D
L
DB
P
Dunav
4
3
0
1
19-3
9
FC Nesebar
4
2
1
1
16-7
7
Chaika
4
2
1
1
6-9
7
Slavia
4
2
0
2
9-9
6
Septemvri
4
0
0
4
1-23
0

9.06 09:00
Nesebar

0

2

Septemvri
Sofia , Bulgaria
Chaika
Kyiv, Ukraine

9.06 09:00
Nesebar

2

4

FC Nesebar
Nessebar, Bulgaria
Slavia
Sofia , Bulgaria

9.06 16:00
Nesebar 2

1

3

Dunav
Ruse, Bulgaria
FC Nesebar
Nessebar, Bulgaria

9.06 17:00
Nesebar 2

4

1

Slavia
Sofia , Bulgaria
Septemvri
Sofia , Bulgaria

10.06 09:00
Nesebar

0

4

Slavia
Sofia , Bulgaria
Dunav
Ruse, Bulgaria

10.06 09:00
Nesebar

2

2

FC Nesebar
Nessebar, Bulgaria
Chaika
Kyiv, Ukraine

10.06 16:00
Nesebar 2

9

0

FC Nesebar
Nessebar, Bulgaria
Septemvri
Sofia , Bulgaria

10.06 17:00
Nesebar 2

0

6

Chaika
Kyiv, Ukraine
Dunav
Ruse, Bulgaria

11.06 09:00
Nesebar

2

1

Chaika
Kyiv, Ukraine
Slavia
Sofia , Bulgaria

11.06 10:00
Nesebar

0

8

Septemvri
Sofia , Bulgaria
Dunav
Ruse, Bulgaria
Group D
G
W
D
L
DB
P
Chornomorets
3
3
0
0
11-1
9
Lokomotiv
3
1
0
2
7-6
3
Dunav (2)
3
1
0
2
2-6
3
Real
3
1
0
2
2-9
3

9.06 11:00
Nesebar

4

1

Chornomorets
Одеса, Ukraine
Lokomotiv
Sofia , Bulgaria

9.06 18:00
Nesebar 2

2

0

Real
Niš , Serbia
Dunav (2)
Ruse, Bulgaria

10.06 08:00
Nesebar

0

4

Dunav (2)
Ruse, Bulgaria
Chornomorets
Одеса, Ukraine

10.06 08:00
Nesebar

6

0

Lokomotiv
Sofia , Bulgaria
Real
Niš , Serbia

11.06 10:00
Nesebar

3

0

Chornomorets
Одеса, Ukraine
Real
Niš , Serbia

11.06 11:00
Nesebar

0

2

Lokomotiv
Sofia , Bulgaria
Dunav (2)
Ruse, Bulgaria
Games for 13-17 places
G
W
D
L
DB
P
Slavia
3
3
0
0
7-1
9
Slavia (2)
4
3
0
1
9-4
9
Chornomorets
4
1
1
2
2-3
4
Septemvri
4
1
1
2
4-6
4
Slavia
1
1
0
0
5-0
3
Real
4
0
0
4
1-14
0

12.06 11:00
Nesebar

5

0

Slavia
Sofia , Bulgaria
Real
Niš , Serbia

12.06 11:00
Nesebar 2

0

0

Chornomorets
Одеса, Ukraine
Septemvri
Sofia , Bulgaria

12.06 11:35
Nesebar

2

1

Slavia
Sofia , Bulgaria
Slavia (2)
Sofia , Bulgaria

12.06 11:35
Nesebar 2

0

3

Real
Niš , Serbia
Septemvri
Sofia , Bulgaria

12.06 12:10
Nesebar

2

0

Slavia (2)
Sofia , Bulgaria
Chornomorets
Одеса, Ukraine

13.06 11:00
Nesebar 1/1

1

0

Slavia
Sofia , Bulgaria
Chornomorets
Одеса, Ukraine

13.06 11:35
Nesebar 1/2

0

2

Real
Niš , Serbia
Chornomorets
Одеса, Ukraine

13.06 12:10
Nesebar 1/1

1

2

Septemvri
Sofia , Bulgaria
Slavia (2)
Sofia , Bulgaria

13.06 12:45
Nesebar 1/1

4

0

Slavia
Sofia , Bulgaria
Septemvri
Sofia , Bulgaria

13.06 13:15
Nesebar 2

4

1

Slavia (2)
Sofia , Bulgaria
Real
Niš , Serbia

Games for 9-12 places

12.06 08:00
Nesebar

5

2

Academia de Footbal Radu Rebeja
Chișinău, Moldova
Favoryt
Подільськ, Ukraine

Games for 9-12 places

12.06 08:00
Nesebar 2

0

0

Chaika
Kyiv, Ukraine
п. п.
2:0
Dunav (2)
Ruse, Bulgaria

Game for 11-12 place

13.06 08:00
Nesebar 1/1

1

1

Favoryt
Подільськ, Ukraine
п. п.
2:3
Dunav (2)
Ruse, Bulgaria

Game for 9-10 place

13.06 08:00
Nesebar 1/2

0

6

Chaika
Kyiv, Ukraine
Academia de Footbal Radu Rebeja
Chișinău, Moldova

Quarterfinals

12.06 09:00
Nesebar

0

3

Cool
Skopje , North Macedonia
Zimbru
Chișinău, Moldova

Quarterfinals

12.06 09:00
Nesebar 2

1

2

Septemvri
Sofia , Bulgaria
Zvezdenburg
Burgas , Bulgaria

Quarterfinals

12.06 10:00
Nesebar

2

1

Dunav
Ruse, Bulgaria
Lokomotiv
Sofia , Bulgaria

Quarterfinals

12.06 10:00
Nesebar 2

1

0

FC Nesebar
Nessebar, Bulgaria
Chornomorets
Одеса, Ukraine

Games for 5-8 places

13.06 09:00
Nesebar 1/1

4

3

Chornomorets
Одеса, Ukraine
Septemvri
Sofia , Bulgaria

Games for 5-8 places

13.06 09:00
Nesebar 1/2

5

2

Cool
Skopje , North Macedonia
Lokomotiv
Sofia , Bulgaria

Semi-finals

13.06 10:00
Nesebar 1/1

1

3

Zimbru
Chișinău, Moldova
Dunav
Ruse, Bulgaria

Semi-finals

13.06 10:00
Nesebar 1/2

1

0

Zvezdenburg
Burgas , Bulgaria
FC Nesebar
Nessebar, Bulgaria

Game for 3-rd place

14.06 10:00
Nesebar 1/1

2

1

Zimbru
Chișinău, Moldova
FC Nesebar
Nessebar, Bulgaria

Final

14.06 10:00
Nesebar 1/2

3

2

Dunav
Ruse, Bulgaria
Zvezdenburg
Burgas , Bulgaria