Utmost - Black Sea Nesebar Cup - 2012

9 June - 14 June

Results Participants
Group A
G
W
D
L
DB
P
Прем'єр-Нива
3
2
0
1
8-6
6
Cool
3
2
0
1
9-6
6
Vitosha-13
3
1
0
2
9-12
3
Hebar
3
1
0
2
6-8
3

9.06 10:00
Nesebar 2

3

4

Vitosha-13
Sofia , Bulgaria
Прем'єр-Нива
Vinnytsia, Ukraine

9.06 10:00
Nesebar 2

1

3

Hebar
Pazardzhik, Bulgaria
Cool
Skopje , North Macedonia

10.06 10:00
Nesebar 2

6

3

Cool
Skopje , North Macedonia
Vitosha-13
Sofia , Bulgaria

10.06 10:00
Nesebar 2

3

2

Hebar
Pazardzhik, Bulgaria
Прем'єр-Нива
Vinnytsia, Ukraine

11.06 10:00
Nesebar 2

3

2

Vitosha-13
Sofia , Bulgaria
Hebar
Pazardzhik, Bulgaria

11.06 10:00
Nesebar 2

2

0

Прем'єр-Нива
Vinnytsia, Ukraine
Cool
Skopje , North Macedonia
Group B
G
W
D
L
DB
P
Atletik
3
1
2
0
6-5
5
Lokomotiv
3
1
2
0
6-5
5
DIUSSH-1
3
1
1
1
8-4
4
Спарта
3
0
1
2
3-9
1

9.06 09:00
Nesebar 2

2

1

Atletik
Nessebar, Bulgaria
DIUSSH-1
Khmelnytskyi, Ukraine

9.06 09:00
Nesebar 2

2

1

Lokomotiv
Sofia , Bulgaria
Спарта
Chișinău, Moldova

10.06 09:00
Nesebar 2

2

2

Спарта
Chișinău, Moldova
Atletik
Nessebar, Bulgaria

10.06 09:00
Nesebar 2

2

2

Lokomotiv
Sofia , Bulgaria
DIUSSH-1
Khmelnytskyi, Ukraine

11.06 09:00
Nesebar 2

2

2

Atletik
Nessebar, Bulgaria
Lokomotiv
Sofia , Bulgaria

11.06 09:00
Nesebar 2

5

0

DIUSSH-1
Khmelnytskyi, Ukraine
Спарта
Chișinău, Moldova
Group C
G
W
D
L
DB
P
Chaika
3
2
1
0
13-8
7
Real
3
1
2
0
8-7
5
Hlapetata
3
1
1
1
8-7
4
FC Minaj
3
0
0
3
8-15
0

9.06 11:00
Nesebar 2

4

4

Chaika
Kyiv, Ukraine
Real
Niš , Serbia

9.06 11:00
Nesebar 2

6

3

Hlapetata
Blagoevgrad , Bulgaria
FC Minaj
Minaj, Ukraine

10.06 11:00
Nesebar 2

2

3

FC Minaj
Minaj, Ukraine
Real
Niš , Serbia

10.06 11:00
Nesebar 2

1

3

Hlapetata
Blagoevgrad , Bulgaria
Chaika
Kyiv, Ukraine

11.06 11:00
Nesebar 2

6

3

Chaika
Kyiv, Ukraine
FC Minaj
Minaj, Ukraine

11.06 11:00
Nesebar 2

1

1

Real
Niš , Serbia
Hlapetata
Blagoevgrad , Bulgaria

Games for 9-12 places

12.06 10:00
Nesebar 2/1

4

2

Vitosha-13
Sofia , Bulgaria
FC Minaj
Minaj, Ukraine

Games for 9-12 places

12.06 10:00
Nesebar 2/2

7

2

Hebar
Pazardzhik, Bulgaria
Спарта
Chișinău, Moldova

Game for 11-12 place

13.06 10:00
Nesebar 2/1

7

3

FC Minaj
Minaj, Ukraine
Спарта
Chișinău, Moldova

Game for 9-10 place

13.06 10:00
Nesebar 2/2

3

2

Hebar
Pazardzhik, Bulgaria
Vitosha-13
Sofia , Bulgaria

Quarterfinals

12.06 11:00
Nesebar 2/1

4

3

Chaika
Kyiv, Ukraine
DIUSSH-1
Khmelnytskyi, Ukraine

Quarterfinals

12.06 11:00
Nesebar 2/2

1

2

Lokomotiv
Sofia , Bulgaria
Real
Niš , Serbia

Quarterfinals

12.06 12:00
Nesebar 2/1

2

3

Прем'єр-Нива
Vinnytsia, Ukraine
Hlapetata
Blagoevgrad , Bulgaria

Quarterfinals

12.06 12:00
Nesebar 2/2

5

7

Atletik
Nessebar, Bulgaria
Cool
Skopje , North Macedonia

Games for 5-8 places

13.06 12:00
Nesebar 2/1

5

1

Прем'єр-Нива
Vinnytsia, Ukraine
Lokomotiv
Sofia , Bulgaria

Games for 5-8 places

13.06 12:00
Nesebar 2/2

0

3

Cool
Skopje , North Macedonia
DIUSSH-1
Khmelnytskyi, Ukraine

Semi-finals

13.06 11:00
Nesebar 2/1

2

0

Chaika
Kyiv, Ukraine
Atletik
Nessebar, Bulgaria

Semi-finals

13.06 11:00
Nesebar 2/2

1

3

Hlapetata
Blagoevgrad , Bulgaria
Real
Niš , Serbia

Game for 3-rd place

14.06 09:00
Nesebar 2/1

2

1

Atletik
Nessebar, Bulgaria
Hlapetata
Blagoevgrad , Bulgaria

Final

14.06 09:00
Nesebar 2/2

2

0

Chaika
Kyiv, Ukraine
Real
Niš , Serbia