Utmost - Black Sea Nesebar Cup - 2013

9 June - 14 June

Results Participants
Group A
G
W
D
L
DB
P
DIUSSH-15
4
3
1
0
21-3
10
Hebar
4
2
1
1
14-7
7
Zvezdichka
4
1
2
1
8-8
5
Young Team
4
1
0
3
7-24
3
FC Rivne
4
1
0
3
2-10
3

9.06 09:00
Nesebar 3/2

13

0

DIUSSH-15
Kyiv, Ukraine
Young Team
Struge, North Macedonia

9.06 10:20
Nesebar 3/2

3

0

Hebar
Pazardzhik, Bulgaria
FC Rivne
Рівне, Ukraine

9.06 11:00
Nesebar 3/2

0

3

FC Rivne
Рівне, Ukraine
DIUSSH-15
Kyiv, Ukraine

9.06 14:40
Nesebar 3/1

2

2

Zvezdichka
Burgas , Bulgaria
Hebar
Pazardzhik, Bulgaria

9.06 16:00
Nesebar 3/2

3

4

Young Team
Struge, North Macedonia
Zvezdichka
Burgas , Bulgaria

10.06 09:00
Nesebar 3/1

1

7

Young Team
Struge, North Macedonia
Hebar
Pazardzhik, Bulgaria

10.06 10:20
Nesebar 3/1

0

3

FC Rivne
Рівне, Ukraine
Young Team
Struge, North Macedonia

10.06 10:20
Nesebar 3/3

4

2

DIUSSH-15
Kyiv, Ukraine
Hebar
Pazardzhik, Bulgaria

10.06 14:00
Nesebar 3/2

1

1

DIUSSH-15
Kyiv, Ukraine
Zvezdichka
Burgas , Bulgaria

10.06 16:00
Nesebar 3/2

1

2

Zvezdichka
Burgas , Bulgaria
FC Rivne
Рівне, Ukraine
Group B
G
W
D
L
DB
P
Hlapetata
4
4
0
0
16-4
12
Chaika
4
3
0
1
12-7
9
Atletik
4
2
0
2
11-15
6
DIUSSH-15 (2)
4
1
0
3
9-12
3
Пловдив Сіті
4
0
0
4
3-13
0

9.06 08:00
Nesebar 3/1

6

4

Atletik
Nessebar, Bulgaria
DIUSSH-15 (2)
Kyiv, Ukraine

9.06 09:00
Nesebar 3/1

4

1

Chaika
Kyiv, Ukraine
Пловдив Сіті
Plovdiv , Bulgaria

9.06 09:40
Nesebar 3/2

1

2

DIUSSH-15 (2)
Kyiv, Ukraine
Chaika
Kyiv, Ukraine

9.06 10:20
Nesebar 3/3

0

4

Пловдив Сіті
Plovdiv , Bulgaria
Hlapetata
Blagoevgrad , Bulgaria

9.06 14:00
Nesebar 3/2

5

1

Hlapetata
Blagoevgrad , Bulgaria
Atletik
Nessebar, Bulgaria

10.06 08:00
Nesebar 3/1

1

5

Atletik
Nessebar, Bulgaria
Chaika
Kyiv, Ukraine

10.06 09:00
Nesebar 3/2

2

1

DIUSSH-15 (2)
Kyiv, Ukraine
Пловдив Сіті
Plovdiv , Bulgaria

10.06 09:00
Nesebar 3/3

1

4

Chaika
Kyiv, Ukraine
Hlapetata
Blagoevgrad , Bulgaria

10.06 10:20
Nesebar 3/2

3

2

Hlapetata
Blagoevgrad , Bulgaria
DIUSSH-15 (2)
Kyiv, Ukraine

10.06 14:00
Nesebar 3/1

3

1

Atletik
Nessebar, Bulgaria
Пловдив Сіті
Plovdiv , Bulgaria
Group C
G
W
D
L
DB
P
Zvezdenburg
4
4
0
0
31-0
12
FC Minaj
4
3
0
1
10-7
9
Young Team
4
2
0
2
5-12
6
Septemvri
4
1
0
3
4-16
3
DIUSSH-15
4
0
0
4
3-18
0

9.06 09:40
Nesebar 3/1

1

4

DIUSSH-15
Kyiv, Ukraine
Septemvri
Sofia , Bulgaria

9.06 11:00
Nesebar 3/1

4

0

Young Team
Struge, North Macedonia
DIUSSH-15
Kyiv, Ukraine

9.06 14:00
Nesebar 3/1

9

0

Zvezdenburg
Burgas , Bulgaria
Young Team
Struge, North Macedonia

9.06 15:20
Nesebar 3/1

0

5

FC Minaj
Minaj, Ukraine
Zvezdenburg
Burgas , Bulgaria

9.06 16:20
Nesebar 3/1

0

4

Septemvri
Sofia , Bulgaria
FC Minaj
Minaj, Ukraine

10.06 09:40
Nesebar 3/1

1

0

Young Team
Struge, North Macedonia
Septemvri
Sofia , Bulgaria

10.06 11:00
Nesebar 3/1

3

0

FC Minaj
Minaj, Ukraine
Young Team
Struge, North Macedonia

10.06 12:30
Nesebar 3/1

2

3

DIUSSH-15
Kyiv, Ukraine
FC Minaj
Minaj, Ukraine

10.06 14:40
Nesebar 3/2

7

0

Zvezdenburg
Burgas , Bulgaria
DIUSSH-15
Kyiv, Ukraine

10.06 15:20
Nesebar 3/2

10

0

Zvezdenburg
Burgas , Bulgaria
Septemvri
Sofia , Bulgaria
Stage 2. Group A
G
W
D
L
DB
P
Zvezdenburg
4
4
0
0
20-7
12
Hlapetata
4
3
0
1
10-3
9
DIUSSH-15
4
2
0
2
11-10
6
Atletik
4
1
0
3
9-22
3
FC Minaj
4
0
0
4
8-16
0

12.06 08:30
Nesebar 3/1

3

2

DIUSSH-15
Kyiv, Ukraine
FC Minaj
Minaj, Ukraine

12.06 09:15
Nesebar 3/1

4

1

Hlapetata
Blagoevgrad , Bulgaria
Atletik
Nessebar, Bulgaria

12.06 10:00
Nesebar 3/1

3

2

Zvezdenburg
Burgas , Bulgaria
DIUSSH-15
Kyiv, Ukraine

12.06 10:45
Nesebar 3/1

0

1

FC Minaj
Minaj, Ukraine
Hlapetata
Blagoevgrad , Bulgaria

12.06 11:30
Nesebar 3/1

1

9

Atletik
Nessebar, Bulgaria
Zvezdenburg
Burgas , Bulgaria

13.06 08:30
Nesebar 3/1

6

1

DIUSSH-15
Kyiv, Ukraine
Atletik
Nessebar, Bulgaria

13.06 09:15
Nesebar 3/1

2

1

Zvezdenburg
Burgas , Bulgaria
Hlapetata
Blagoevgrad , Bulgaria

13.06 10:00
Nesebar 3/1

3

6

FC Minaj
Minaj, Ukraine
Atletik
Nessebar, Bulgaria

13.06 10:45
Nesebar 3/1

4

0

Hlapetata
Blagoevgrad , Bulgaria
DIUSSH-15
Kyiv, Ukraine

13.06 11:30
Nesebar 3/1

6

3

Zvezdenburg
Burgas , Bulgaria
FC Minaj
Minaj, Ukraine
Stage 2. Group B
G
W
D
L
DB
P
Hebar
4
2
1
1
7-6
7
DIUSSH-15 (2)
4
2
1
1
13-6
7
Septemvri
4
2
0
2
7-9
6
Zvezdichka
4
1
2
1
7-8
5
Young Team
4
1
0
3
3-8
3

12.06 08:30
Nesebar 3/2

0

3

Young Team
Struge, North Macedonia
Hebar
Pazardzhik, Bulgaria

12.06 09:15
Nesebar 3/2

3

3

DIUSSH-15 (2)
Kyiv, Ukraine
Zvezdichka
Burgas , Bulgaria

12.06 10:00
Nesebar 3/2

1

4

Hebar
Pazardzhik, Bulgaria
Septemvri
Sofia , Bulgaria

12.06 10:45
Nesebar 3/2

3

1

Young Team
Struge, North Macedonia
Zvezdichka
Burgas , Bulgaria

12.06 11:30
Nesebar 3/2

6

1

DIUSSH-15 (2)
Kyiv, Ukraine
Septemvri
Sofia , Bulgaria

13.06 08:30
Nesebar 3/2

1

2

DIUSSH-15 (2)
Kyiv, Ukraine
Hebar
Pazardzhik, Bulgaria

13.06 09:15
Nesebar 3/2

0

1

Young Team
Struge, North Macedonia
Septemvri
Sofia , Bulgaria

13.06 10:00
Nesebar 3/2

1

1

Zvezdichka
Burgas , Bulgaria
Hebar
Pazardzhik, Bulgaria

13.06 10:45
Nesebar 3/2

3

0

DIUSSH-15 (2)
Kyiv, Ukraine
Young Team
Struge, North Macedonia

13.06 11:30
Nesebar 3/2

2

1

Zvezdichka
Burgas , Bulgaria
Septemvri
Sofia , Bulgaria
Stage 2. Group C
G
W
D
L
DB
P
Chaika
4
4
0
0
12-3
12
FC Rivne
4
2
1
1
5-4
7
Пловдив Сіті
4
2
0
2
8-5
6
DIUSSH-15
4
1
0
3
3-9
3
Young Team
1
0
1
0
0-0
1
Young Team
3
0
0
3
2-9
0

12.06 08:30
Nesebar 3/3

0

3

DIUSSH-15
Kyiv, Ukraine
Chaika
Kyiv, Ukraine

12.06 09:15
Nesebar 3/3

0

3

Young Team
Struge, North Macedonia
Пловдив Сіті
Plovdiv , Bulgaria

12.06 10:00
Nesebar 3/3

0

1

DIUSSH-15
Kyiv, Ukraine
FC Rivne
Рівне, Ukraine

12.06 10:45
Nesebar 3/3

1

3

Пловдив Сіті
Plovdiv , Bulgaria
Chaika
Kyiv, Ukraine

12.06 11:30
Nesebar 3/3

0

0

Young Team
Struge, North Macedonia
FC Rivne
Рівне, Ukraine

13.06 08:30
Nesebar 3/3

0

3

Young Team
Struge, North Macedonia
Chaika
Kyiv, Ukraine

13.06 09:15
Nesebar 3/3

1

2

Пловдив Сіті
Plovdiv , Bulgaria
FC Rivne
Рівне, Ukraine

13.06 10:00
Nesebar 3/3

2

3

Young Team
Struge, North Macedonia
DIUSSH-15
Kyiv, Ukraine

13.06 10:45
Nesebar 3/3

2

3

FC Rivne
Рівне, Ukraine
Chaika
Kyiv, Ukraine

13.06 11:30
Nesebar 3/3

0

3

DIUSSH-15
Kyiv, Ukraine
Пловдив Сіті
Plovdiv , Bulgaria

Game for 3-rd place

14.06 10:00
Nesebar 3/2

0

9

Atletik
Nessebar, Bulgaria
DIUSSH-15
Kyiv, Ukraine

Final

14.06 10:00
Nesebar 3/1

3

2

Zvezdenburg
Burgas , Bulgaria
Hlapetata
Blagoevgrad , Bulgaria