Utmost - Black Sea Nesebar Cup - 2007

9 June - 14 June

Results Participants
Group A
G
W
D
L
DB
P
Atletyk
3
2
1
0
9-3
7
Young Team
3
2
0
1
6-3
6
Спарта
3
1
1
1
3-5
4
Zvezdenburg
3
0
0
3
3-10
0

9.06 09:00
Kableshkovo

0

3

Young Team
Struge, North Macedonia
Atletyk
Одеса, Ukraine

9.06 17:00
Kableshkovo

2

1

Спарта
Chișinău, Moldova
Zvezdenburg
Burgas , Bulgaria

10.06 09:00
Kableshkovo

0

3

Спарта
Chișinău, Moldova
Young Team
Struge, North Macedonia

10.06 18:30
Kableshkovo

2

5

Zvezdenburg
Burgas , Bulgaria
Atletyk
Одеса, Ukraine

11.06 09:00
Kableshkovo

1

1

Atletyk
Одеса, Ukraine
Спарта
Chișinău, Moldova

11.06 17:00
Kableshkovo

3

0

Young Team
Struge, North Macedonia
Zvezdenburg
Burgas , Bulgaria
Group B
G
W
D
L
DB
P
Ludogorets
3
3
0
0
17-1
9
Zimbru
3
2
0
1
8-4
6
Talent
3
1
0
2
3-5
3
Zvezdichka
3
0
0
3
0-18
0

9.06 10:30
Kableshkovo

2

0

Ludogorets
Razgrad , Bulgaria
Talent
Bitola, North Macedonia

9.06 18:30
Kableshkovo

0

4

Zvezdichka
Burgas , Bulgaria
Zimbru
Chișinău, Moldova

10.06 10:30
Kableshkovo

0

3

Talent
Bitola, North Macedonia
Zimbru
Chișinău, Moldova

10.06 17:00
Kableshkovo

11

0

Ludogorets
Razgrad , Bulgaria
Zvezdichka
Burgas , Bulgaria

11.06 10:30
Kableshkovo

1

4

Zimbru
Chișinău, Moldova
Ludogorets
Razgrad , Bulgaria

11.06 18:30
Kableshkovo

0

3

Zvezdichka
Burgas , Bulgaria
Talent
Bitola, North Macedonia

Games for 5-8 places

0

3

Zvezdenburg
Burgas , Bulgaria
Zvezdichka
Burgas , Bulgaria

Games for 5-8 places

12.06 17:00
Kableshkovo

1

0

Talent
Bitola, North Macedonia
Спарта
Chișinău, Moldova

Game for 7-8 place

13.06 17:00
Kableshkovo

3

0

Talent
Bitola, North Macedonia
Zvezdenburg
Burgas , Bulgaria

Game for 5-6 place

13.06 18:30
Kableshkovo

3

0

Спарта
Chișinău, Moldova
Zvezdichka
Burgas , Bulgaria

Semi-finals

12.06 09:00
Kableshkovo

0

5

Atletyk
Одеса, Ukraine
Zimbru
Chișinău, Moldova

Semi-finals

12.06 10:30
Kableshkovo

0

5

Young Team
Struge, North Macedonia
Ludogorets
Razgrad , Bulgaria

Game for 3-rd place

13.06 12:00
Kableshkovo

1

1

Atletyk
Одеса, Ukraine
п. п.
4:5
Young Team
Struge, North Macedonia

Final

13.06 20:00
Pomorie

2

1

Ludogorets
Razgrad , Bulgaria
Zimbru
Chișinău, Moldova